Меню Вход

Държавен календар 2020 година


                     Календар - Версия за печат

 

 

седмица 10 г.  
6.4.2020 Киндер (11-13) Авеню - ОТЛОЖЕН  
20.4.2020 РОП 9-10 (25-26) - ОТЛОЖЕН  
4.5.2020 Киндер (09-11) Плевен 90  
11.5.2020 ДОП 9-10 (15-17)  
25.5.2020 Киндер (30-01) Санта Марина  
1.6.2020

РП 10 (4-5); РП 8 (6-7)

 
8.6.2020 РОП 8/10 (13-14)  
15.6.2020 Киндер (20-22)
Пловдив 1981
 
22.6.2020 ДОП 8/10 (26-28)  
 
20.7.2020 Киндер (25-27) Черно море Елит  
 
10.8.2020 Киндер (10-12) БНТЦ  
5.10.2020 Купа на Регионите (07-09)  
седмица 12 г.  
4.11.2019

РП до 12
в 4-те региона

(квалификация за ДЛПЗ

до 12г.): 09-10 ноември
30 ное.-01 дек.

 
11.11.2019  
18.11.2019  
25.11.2019  
16.12.2019 ДЛПЗ (14-20) Барокко  
27.1.2020 Евр. зимна купа (31-02) квал.  
10.2.2020 Евр. зимна купа (14-16) фин.  
2.3.2020 Източно-европ. (tba)  
9.3.2020 Източно-европ. (tba)  
30.3.2020 Киндер (04-06)Локо 98 - ОТЛОЖЕН  
13.4.2020 РП 12 (17-18) - ОТЛОЖЕН  
4.5.2020 ТЕ [2] (02-09) Изида  
11.5.2020 Киндер (16-18) Фаворит  
18.5.2020 ДТСО (19-22) Ника  
8.6.2020 ДЛП (06-13) Дема  
15.6.2020

Киндер (14-16) Ника

 
22.6.2020 Киндер (27-29) Спорт Палас  
 
29.6.2020 ДОП (30-04) Августа Траяна  
6.7.2020 ТЕ [2] (05-12) Приста 2011  
13.7.2020 Киндер (18-20) Черно море Елит  
20.7.2020 Евр. лятна купа (23-26) квал.  
 
3.8.2020 Евр. лятна купа (06-09) фин.  
 
10.8.2020 Киндер (10-12) БНТЦ  
24.8.2020 ТЕ [1] (22-29) 15-40  
5.10.2020 Купа на Регионите (07-09)  
седмица 14 г.  
18.11.2019 ДТ (16-21) Хасково  
9.12.2019 ДЛПЗ (07-13) Пловдив 1981  
20.1.2020 ДТ (18-23) Изида  
3.2.2020 Евр. зимна купа (07-09) квал.  
17.2.2020 Евр. зимна купа (20-22) фин.  
9.3.2020 ДТ (07-12) 15-40  
30.3.2020 ДТ (28-02) Хасково - ОТЛОЖЕН  
13.4.2020 ДТСО (11-15) Фаворит - ОТЛОЖЕН  
20.4.2020 ДТ (19-24) Авеню - ОТЛОЖЕН  
27.4.2020 ТЕ [3] (25-02) Авеню - ОТЛОЖЕН  
11.5.2020 ДТ (09-14) Локомотив Пд  
25.5.2020 ТЕ [1] (23-30) Фаворит  
1.6.2020 ДЛП (30-06) 15-40  
8.6.2020 уч.НВО (09, 11)  
22.6.2020 ДТ (20-25) Супер Спорт  
Евр. лятна купа (28-30) квал.  
29.6.2020 Евр. лятна купа (03-05) фин.  
6.7.2020 РП 14 (11-12)  
20.7.2020 Евр.лично п-во (20-26)  
 
27.7.2020 ТЕ [2] (25-01) Левски  
 
3.8.2020 ДТ (01-06) Приста 2011  
 
10.8.2020 ДТ (12-17) Свиленград  
17.8.2020 ДОП (18-22) Приста 2011  
31.8.2020 ТЕ [3] (29-05) Суперспорт  
7.9.2020 ТЕ [3] (06-13) Санта Марина  
14.9.2020 ДТ (12-17) Барокко  
21.9.2020 ДТ (19-24) Черноморец  
5.10.2020 Купа на Регионите (09-11)  
седмица 16 г.  
4.11.2019 ТЕ [3] (02-09) Авеню  
25.11.2019 ДТ (23-28) Дема  
16.12.2019 ДЛПЗ (14-20) Авеню  
3.2.2020 Евр. зимна купа (07-09) квал.  
17.2.2020 Евр. зимна купа (21-23) фин.  
24.2.2020 ДТ (22-27) Изида  
6.4.2020 ДТ (04-09) Фаворит - ОТЛОЖЕН  
4.5.2020 ТЕ [3] (02-09) Свиленград  
18.5.2020

ДТ (16-21) Плевен 90 

РП 16 (23-24)

 
8.6.2020 уч.НВО (09, 11)  
15.6.2020 ДЛП (13-20) Хасково 2015  
29.6.2020 ДТ (27-02) Дема  
6.7.2020 ТЕ [3] (04-11) Спорт Палас  
13.7.2020 ТЕ [2] (11-18) Дема  
20.7.2020 ДТ (18-23) Локомотив Пд  
Евр.лично п-во (20-26)  
27.7.2020 Евр. лятна купа (29-31) квал.  
 
3.8.2020 Евр. лятна купа (03-05) фин.  
 
10.8.2020 ДОП (09-12) Плевен 90  
24.8.2020 ДТ (23-28) Локо 98  
12.10.2020 ДТ (10-15) Авеню  
19.10.2020 ТЕ [3] (17-24) Авеню  
седмица 18 г.  
11.11.2019 ITF [5] (10-17) Барокко  
2.12.2019 ДТ (30-05) Изида  
13.1.2020 ДЛПЗ (11-17) Авеню  
30.3.2020 ДТСО (28-31) Пазарджик - ОТЛОЖЕН  
13.4.2020 ITF [1] (12-19) Локомотив Пд - ОТЛОЖЕН  
20.4.2020 ITF [2] (19-25) Фаворит - ОТЛОЖЕН  
27.4.2020 ДТ (29-03) Санта Марина - ОТЛОЖЕН  
11.5.2020 ITF [5] (09-16) Санта Марина  
18.5.2020 уч.ДЗИ (20, 22)  
1.6.2020 ДЛП (30-06) Левски  
8.6.2020 уч.НВО (09, 11)  
22.6.2020 ITF [5] (21-27) Диана  
 
20.7.2020 Евр.лично п-во (20-26)  
 
27.7.2020 Евр. лятна купа
(29-31) квал.
 
ДТ (26-31) Дема  
3.8.2020 ITF [4] (01-08) Дема  
Евр. лятна купа (03-05) фин.  
17.8.2020 ДОП (13-16) Спорт Палас  
14.9.2020 ITF [5] (12-19) Августа Траяна  
21.9.2020 ДТ (19-24) Ника  
седмица мъже жени
3.2.2020   Fed Cup (05-08)
10.2.2020 ДЛПЗ (09-14) з.София  
2.3.2020 Davis Cup (06-07) ДЛПЗ (07-12) з.София
6.4.2020 ДТ (06-11) Левски - ОТЛОЖЕН  
27.4.2020   МТ 15,000$ (26-03) Ника - ОТЛОЖЕН
4.5.2020 ДТ (03-07) Хасково  
18.5.2020 МТ 15,000$ (17-24) Санта Марина МТ 15,000$ (17-24) Санта Марина
25.5.2020 ДТ (25-30) Левски  
29.6.2020 МТ 15,000$ (28-05) Диана  
6.7.2020 МТ 15,000$ (05-12) ТВС
17.8.2020 ДТ (17-22) Левски  
24.8.2020 ДОП (24-29) БНТЦ ДОП (24-29) БНТЦ
31.8.2020 ДЛП (30-06) ТВА ДЛП (30-05) ТВА
7.9.2020 МТ 15,000$ (06-13) Суперспорт  
14.9.2020 Davis Cup (18-19) TBC  
28.9.2020 АТР София (26-04) Арена Армеец  


Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедБУЛИНС
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+