Меню Вход

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство до 12 год.

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство до 12 год.
04-06-2018 16:57
Днес на кортовете на ТК „Дема" започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство на открито за момчета и момичета до 12 год. Финалите на надпреварата са на 8 юни, а за участие се записаха 182 деца /116 момчета и 66 момичета/.

 

При момчетата Държавният шампион в зала Анас Маздрашки ТК „Егалите" гр. Несебър отпадна още в първия кръг. Робен Гавани ТК „Свиленград" победи Маздрашки с 6:1, 7:6(3). Поственият под №1 Александър Василев ТК „15-40" се наложи над Калоян Георгиев ТК "Супер Спорт", гр.Варна с 6:3, 6:2. №2 в схемата Георги Георгиев ТК „Свиленград" елиминира Виктор Киров ТК "Виа Тенис Стар", гр.София с 6:4, 6:4


Резултати момчета 1/16-финали:

Александър Василев - Калоян Георгиев 6:3, 6:2

Рафаел Зард - Самуил Сивинов 6:4, 6:0

Иван Иванов - Борис Боюклиев 3:6, 6:2, 6:2

Павел Маринов - Антоний Ангелов 6:0, 6:1

Даниъл Спасов - Алекс Сеизов 6:0, 6:2

Робен Гавани - Анас Маздрашки 6:1, 7:6(3)

Иван Монов - Димитър Берданков 6:3, 6:3

Димитър Байчев - Димитър Чилов 6:3, 6:2

Никола Сийчанов - Тодор Гергинов 7:6(4), 6:1

Йоан Найденов - Маркъс Марков 7:6(4), 6:4

Никола Маринов - Христиан Биджев 7:6(2), 6:0

Ивайло Симеонов - Стефан Тонев 6:7(7), 7:5, 1:0 л.з

Георги Георгиев - Виктор Киров 6:4, 6:4

Петър Йорданов - Александър Митев 6:4, 6:1

Ангел Владов - Браян Дал Зилио 6:0, 6:4

Ферхат Рашидов - Константин Лечев 6:3, 6:1


При момичетата първите 8 поставени продължават напред. №1 в схемата Йоана Константинова ТК "Плевен 90", гр.Плевен победи с 6:1, 6:0 Атина Пандова ТК "Супер Спорт", гр.Варна. Поставената под №2 Каталина Петрова ТК "15:40", гр.София се наложи над Мелиса Расим ТК "Албена", гр.Пловдив с 6:2, 6:0. Държавната шампионка в зала Росица Денчева ТК "Плевен 90", гр.Плевен победи с 6:4, 6:4 Венета Генчева ТК "Бароко Спорт", гр.София.


Резултати момичета 1/16-финали:

Росица Денчева - Венета Генчева 6:4, 6:4

Елизара Янева - Ема Томова 6:0, 6:1

Натали Добрева - Преслава Богоева 6:1, 6:2

Александра Габровска - Ивона Савикова 6:1, 6:1

Никол Николова - Йоана Дряновска 6:0, 6:3

Анджелина Караминкова - Естела Иванова 6:2, 6:0

Ева Николова - Гергана Айзнер 7:6(3), 6:3

Каталина Петрова - Мелиса Расим 6:2, 6:0

Биляна Милчева - Десислава Меразчиева 6:1, 6:3

Галена Кръстенова - Ванеса Пилевска 6:4, 6:2

Александра Желева - Златина Ангелова 6:2, 6:1

Ива Иванова - Соня Илиева 6:0, 6:2

Габриела Стоянова - Яна Кирчева 6:4, 6:4

Габриела Георгиева - Андреа Иванова 6:1, 6:0

Йоана Константинова - Атина Пандова 6:1, 6:0

Мария Рогачева - Лидия Енчева 0:6, 6:4, 3:2 л.з.


Програма :

05.06.2018 г. (вторник) – втори кръг единично + четвъртфинали двойки

06.06.2018 г. (сряда) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки

07.06.2018 г. (четвъртък) – полуфинали единично + финали двойки

08.06.2018 г. (петък) – финали единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+