Меню Вход

Ясни са финалистите в квалификациите на Държавното лично първенство до 12 год.

Ясни са финалистите в квалификациите на Държавното лично първенство до 12 год.
02-06-2018 16:43
Днес на кортовете на ТК"Дема" продължиха мачовете от квалификациите на Държавното лично първенство на открито момчета и момичета до 12 годишина възраст. За участие в турнира са се записали 182 деца /116 момчета и 66 момичета/. Утре ще се играят финалните срещи в пресявките. В 13.30 часа ще се проведе и официалното откриване на първенството.

 

Ето резултатите от днес:


Момчета :

Иван Дамаскинов - Арис Бахлул 3:5, 4:1, 4:2

Норис Карагьозян - Петър Йорданов 4:0, 4:1

Пиер Петров - Александър Енев 4:0, 4:0

Валентин Нанев - Борислав Кирилов 4:2, 4:0

Станислав Косев - Христо Иванов 4:0, 4:2

Георги Камов - Мартин Стоянов 2:4, 5:4(4), 4:0

Самуил Сивинов - Мартин Замфиров 4:0, 4:0

Мартин Топалов - Владимир Марков 4:0, 4:2

Мартин Ботушаров - Максим Стоилов 4:0, 4:0

Стефан Тонев - Александър Палевски 4:0, 4:0

Мартин Латинчев - Антоан Недев 4:1, 4:0

Адриан Янакиев - Росен Петров 4:1, 4:2

Костадин Илчев - Мартин Боянов 4:1, 4:1

Георги Филев - Никола Иванов 4:2, 4:2

Виторио Станков - Крум Савов 4:2, 0:4, 4:2

Велин Александров - Николай Бунчев 5:3, 4:2

Денис Йончев - Димитър Кисимов 5:4(5), 0:4, 4:2

Рафаел Зард - Калоян Джодев 4:0, 4:0

Александър Толев - Берк Шакир 4:0, 4:0

Емил Андреев - Слави Ангелов 4:1, 4:1

Иван Дамаскинов - Валентин Нанев 4:0, 4:2

Момчил Петков - Норис Карагьозян 4:1, 4:0

Константин Лечев - Пиер Петров 4:0, 4:0

Димитър Чилов - Георги Камов 4:0, 4:0

Александър Митев - Александър Толев 4:1, 4:2

Самуил Сивинов - Мартин Латинчев 4:0, 4:1

Кристиан Димитров - Станислав Косев 4:0, 4:1

Филип Чулев - Велин Александров 4:0, 4:0

Браян Дал Зилио - Мартин Ботушаров 4:2, 4:0

Адриан Янакиев - Матрин Митков 4:0, 4:1

Стефан Тонев - Георги Михайлов 4:0, 4:0

Алекс Сеизов - Георги Филев 4:0, 4:1

Рафаел Зард - Мартин Топалов 4:0, 4:0

Георги Панайотов - Емил Андреев 4:1, 4:2

Костадин Илчев - Алекс Костов 4:0, 5:3

Денис Йончев - Виторио Станков 4:1, 4:2


Момичета :

София Делева - Елена Енчева 4:1, 5:3

Кристина Василева - Андрея Глушкова 4:0, 4:1

Елица Капсъзова - Анджелина Костова 4:2, 5:3

Вероника Железова - Жанет Ламбрева 2:4, 4:0, 4:2

Ема Томова - Елена Пехливанова 4:2, 4:0

Габриела Георгиева - Христина Димитрова 4:1, 4:1

Андреа Иванова - Ина Бонева 4:0, 4:1

Преслава Богоева - Мина Колева 5:3, 4:0

Лидия Енчева - Илона Касабова 4:0, 4:1

Ванеса Пилевска - Алиса Борисова 4:2, 4:2

Сияна Михова - Александра Ляпева 2:4, 5:3, 4:2


Програма :

03.06.2018 г. (неделя) – финали квалификация + първи кръг двойки

04.06.2018 г. (понеделник) – първи кръг единично

05.06.2018 г. (вторник) – втори кръг единично + четвъртфинали двойки

06.06.2018 г. (сряда) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки

07.06.2018 г. (четвъртък) – полуфинали единично + финали двойки

08.06.2018 г. (петък) – финали единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+