Меню Вход

182 деца ще се борят за титлите на Държавното лично първенство до 12 год.

182 деца ще се борят за титлите на Държавното лично първенство до 12 год.
01-06-2018 18:42
Днес на кортовете на ТК"Дема" започнаха квалификациите на Държавното лично първенство на открито момчета и момичета до 12 годишина възраст. За участие в турнира са се записали 182 деца /116 момчета и 66 момичета/. По случай 1-ви юни – Ден на детото бяха организирани различни викторини, а всеки всеки участник получи по един сладолед.

Ето резултатите от днес:


Момчета:

Николай Бунчев - Виктор Миланов 40 42

Димитър Кисимов - Валентин Валентинов 40 40

Мартин Замфиров - Виктор Аврамски 42 42

Пиер Петров - Борис Николов 40 24 53

Мартин Стоянов - Цвятко Славейков 40 53

Арис Бахлул - Делян Петков 41 24 53

Георги Камов - Виктор Падарев 40 40

Крум Савов - Петър Сираков 40 40

Норис Карагьозян - Калоян Шиков 42 42

Росен Петров - Ивайло Кръстев 40 40

Станислав Косев - Калоян Топузаков 41 40

Георги Филев - Константин Кирчев 42 35 41

Валентин Нанев - Светлозар Цветков 42 42

Никола Иванов - Александър Генадиев 42 42

Мартин Ботушаров - Радислав Алексиев 40 40

Максим Стоилов - Виктор Стайков 40 41

Христо Иванов - Кристиан Цветанов 41 42

Александър Палевски - Боян Влахов 41 14 42

Мартин Боянов - Адриано Георгиев 42 41

Слави Ангелов - Борис Димитров 41 54(2)

Емил Андреев - Добромир Манолов 40 40

Калоян Джодев - Димитър Брусарски 54(1) 24 40

Мартин Топалов - Никола Колев 40 41

Берк Шакир - Александър Алексиев 40 40

Александър Толев - Божидар Шишков 41 40

Антоан Недев - Християн Милчев 53 41

Момчил Петков - Георги Жерков 40 40

Алекс Сеизов - Валентин Андонов 41 40

Константин Лечев - Александър Малинов 40 42

Димитър Чилов - Никола Костадинов 41 41

Кристиан Димитров - Радослав Василев 40 40

Матрин Митков - Максим Ангелов 53 41

Браян Дал Зилио - Мартин Павлов 24 42 41

Александър Митев - Ивайло Михалев 42 40

Мартин Митев с/у Алекс Костов

Георги Панайотов - Симеон Кръстев 40 40


Момичета :

Жанет Ламбрева - София Сергиева 40 41

Елена Пехливанова - Анастасия Кара 40 42

Елена Енчева - Дара Марчева 42 24 41

Алиса Борисова - Валерия Гърневска 14 41 54(2)

Ина Бонева - Сирма Николова 35 41 42

Христина Димитрова - Натали Тодорова 41 42

Александра Ляпева - Гергана Плачкова 41 41

Преслава Богоева - Лидия Спасова 40 41

Анджелина Костова - Виктория Ташева 41 40

Лидия Енчева - Ѝоана Йорданова 40 40

Мира Василева - Мария Димитрова 40 40

Анджелина Караминкова - Алина Кукова 40 41

Андрея Глушкова - Никол Иванова 40 40

Лилияна Пеева - Александра Рангелова 41 42

Мелиса Расим - Калина Димова 54(4) 40

Илона Касабова - Мария Маргаритова 42 42


Програма

02.06.2018 г. (събота) – квалификации

03.06.2018 г. (неделя) – финали квалификация + първи кръг двойки

04.06.2018 г. (понеделник) – първи кръг единично

05.06.2018 г. (вторник) – втори кръг единично + четвъртфинали двойки

06.06.2018 г. (сряда) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки

07.06.2018 г. (четвъртък) – полуфинали единично + финали двойки

08.06.2018 г. (петък) – финали единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+