Меню Вход

9 юноши и 5 девойки записаха победи в основната схема на турнира на ITF в Стара Загора

9 юноши и 5 девойки записаха победи в основната схема на турнира на ITF в Стара Загора
22-05-2018 19:08
14 родни тенисисти / 9 юноши и 5 девойки /започнаха с победи в основната схема при юношите на турнира от пета категория на ITF в Стара Загора.

 

При юношите Диан Недев TK "Шуменец", Шумен успя да победи поставеният под №1 Емилиано Троче (Уругвай) 6:1, 4:6, 6:4. №2 в схемата Ивайло Керемедчиев TK "Дема", гр.София се наложи с 6:3, 6:2 над Йеспер Йоргенсен (Дания). Пьотр Нестеров ТК "Черно море Елит ", гр.Варна елиминира №5 в схемата Кайл Танг (Китай) с 4:6, 6:3, 7:6(4). За втория кръг се класираха още Симеон Терзиев ТК "Диана", гр.София, Васил Димитров TK "Виа Тенис Стар", гр.София, Михаел Михайлов - ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора, Иван Пенев TK "Локо 98", гр.Пловдив, Максимилиан Борисов TK "15:40", гр.София и Веселин Киселков ТК "Авеню", гр.Бургас.


Ето резултатите на българските представители при юношите от днес :

 

№2 Ивайло Керемедчиев TK "Дема", гр.София – Йеспер Йоргенсен (Дания) 6:3, 6:2

Диан Недев TK "Шуменец", Шумен – №1 Емилиано Троче (Уругвай) 6:1, 4:6, 6:4

Симеон Терзиев ТК "Диана", гр.София – Лорен Шродер (Холандия) 6:0, 4:6, 6:4

Васил Димитров TK "Виа Тенис Стар", гр.София – Даниел Триантфулу (Гърция) 7:6(2), 3:6, 7:6(1)

Пьотр Нестеров ТК "Черно море Елит ", гр.Варна – №5 Кайл Танг (Китай) 4:6, 6:3, 7:6(4)

Михаел Михайлов - ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора - Томаш Франковски (Полша) 6:4, 0:6, 6:4

№ 6 Иван Пенев TK "Локо 98", гр.Пловдив – Фред Оливер Шомер (Германия) 6:4, 6:4

Максимилиан Борисов TK "15:40", гр.София – Юнг Хю (Великобритания) 6:2, 6:0

Веселин Киселков ТК "Авеню", гр.Бургас – Стеван Попович (Германия) 6:2, 5:7, 6:1

№3 Самуил Конов TK "Испано", гр.Варна – Диего Аугусто Санчес (Испания) 1:6, 3:6

Николай Неделчев ТК "Виа Тенис Стар", гр.София – №7 Никола Йевтич (Сърбия) 4:6, 7:5, 0:6

Христо Валеов ТК "Локомотив 1929", София – Лука Янкович (Сърбия) 2:6, 6:2, 2:6

Денислав Проданов ТК "Авеню", гр.Бургас – Николас Веркерле (Холандия) 2:6, 1:6


При девойките първата поставена Дария Радулова TK "Августа Траяна", гр.Стара Загора победи Джудит Сааверда (Испания) със 7:5, 6:3. №6 в схемата Елена Кралева TK "Авеню", гр.Бургас елиминира Ана Мария Габриела Тарану (Румъния) с 6:2, 4:6, 7:5. Поставената под №8 Даря Шаламанова TK "Авеню", гр.Бургас победи Елена Янкуловска (Македония) със 7:5, 7:5. За втория кръг се класираха още Ралица Александрова ТК "НСА", гр.София и Мирела Шкумбова ТК "Банкя", гр.София.


Ето и резултатите на българските девойки от днес :


№1 Дария Радулова TK "Августа Траяна", гр.Стара Загора – Джудит Сааверда (Испания) 7:5, 6:3

№6 Елена Кралева TK "Авеню", гр.Бургас – Ана Мария Габриела Тарану (Румъния) 6:2, 4:6, 7:5

№8 Даря Шаламанова TK "Авеню", гр.Бургас – Елена Янкуловска (Македония) 7:5, 7:5

Ралица Александрова ТК "НСА", гр.София – Надя Брунзлов (Полша) 6:0, 6:1

Мирела Шкумбова ТК "Банкя", гр.София – Вероника Залек (Полша) 6:3, 6:1

Никол Дочева ТК "Габрово" – №7 Джулиен Роа (САЩ) 1:6, 0:6

Анита Иванова TK "Нова Загора" – Санне Шалекамп (Холандия) 1:6, 2:6

Паола Панова ТК "Банкя", гр.София – Алексия Ташбаева (Белгия) 0:6, 2:6

Симона Георгиева TK "Супер Спорт", гр.Варна – №2 Паула Михаела Онита (Румъния) 1:6, 3:6

Илайда Юзтюрк TK "Августа Траяна", гр.Стара Загора – Мая Макал (Полша) 0:6, 1:6

Лилия Димова ТК "Хасково 2015", гр.Хасково – Ясмин Гауди (Ливан) 3:6, 4:6

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+