Меню Вход

Росица Денчева стана вицешампионка на двойки на турнир в Швейцария

Росица Денчева стана вицешампионка на двойки на турнир в Швейцария
30-08-2025 13:31
Националката на България за "Били Джийн Кинг къп" Росица Денчева стана вицешампионка на двойки на турнира на клей в швейцарския град Вербие с награден фонд 30 хиляди долара.

 

18-годишната българка и Моника Станкевич (Полша) загубиха без игра във финала срещу германките Мари Фогт и Ева Мари Ворачек.

Денчева и Станкевич достигнаха до финала на състезание от същия ранг във Вербие и през миналата седмица.

Спонсори и партньори
Генерален спонсор
Официални спонсори
Медийни партньори
ПартньориММСITFTennis Europe