Бунчев и Иванчев са втори на двойки, 4 българчета се класираха за полуфиналите на сингъл на турнир до 14 г. от Тенис Европа във Варна

22-09-2022 14:53
Николай Бунчев и Петър Иванчев спечелиха второ място на двойки на турнира за юноши и девойки до 14 г. от трета категория на Тенис Европа във Варна. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК „Супер Спорт".

Във финала на двойки при юношите Бунчев и Иванчев отстъпиха драматично с 6-7(8), 6-1, 5-10 от Тудор Чуканов и Андрий Максименко от Украйна.

Междувременно четири българчета се класираха за полуфиналите на сингъл. Това са Александър Толев, Николай Бунчев и Калоян Шиков при юношите и Никол Иванова при девойките.

Ето резултатите на българчетата от четвъртфиналите.