Меню Вход

Завършиха срещите от първия кръг на турнир за юноши и девойки от ITF в Стара Загора

Завършиха срещите от първия кръг на турнир за юноши и девойки от ITF в Стара Загора
09-06-2021 16:54
На кортовете на ТК "Августа Траяна" в Стара Загора завършиха мачовете от основната схема на турнира за юноши и девойки от пета категория на ITF.

 

Този турнир е една изключителна възможност за българските състeзатели да премерят силите си на международно ниво и да спечелят точки за ранглистата на ITF. Осъществяването на тези турнири е поредното доказателство за работата и ангажираността на Българската федерация по тенис към българските състезатели.


Резултати:

Юноши, 1/16-финали:

ДНЕС:

№2 Владимир Попов – Манидас Балчмас (Нидерландия) 0-6, 7-5, 6-1

№3 Илиян Радулов – Андрей Фирару (Румъния) 6-2, 7-6(6)

Джордж Лазаров – №7 Лука Новакович (Нидерландия) 6-1, 6-7(2), 6-3

Симеон Латинчев – Матея Милешовеч (Сърбия) 6-2, 7-5

Велизар Илиев – Никалас Требуше (Франция) 4-6, 6-3, 7-5

Виктор Киров – Ашилефс Кусаридис (Гърция) 1-6, 3-6

Рафаел Зард – №4 Кристиян Цезари (Румъния) 3-6, 3-6

Александър Николов – Гонсало Маргуеш (Португалия) 3-6, 1-6


ВЧЕРА:

№1 Иван Пенев – Михай Поп (Румъния) 6-2, 6-3

Георги Георгиев – Давид Асенов (Канада) 6-1, 6-0

Павел Маринов – Еуген Василакис (Гърция) 6-4, 6-4

Виктор Марков – №8 Никола Керемедчиев 6-0, 6-4

Адрияно Дженев – Дейвид Симеонов 6-1, 6-4

Мартин Десподов – Тим Хамес (Германия) 3-6, 7-6(5), 1-6

Димитър Чилов – Раду Флорея (Румъния) 1-6, 6-4, 1-6

Васил Язаджиев – №5 Марко Месарович (САЩ) 3-6, 4-6


Девойки, 1/16-финали:

ДНЕС:

№2 Елизара Янева – Мария Танева 3-6, 7-6(10), 6-3

Цвета Радева – №3 Карла Фити (Франция) 3-6, 6-2, 7-5

Росица Денчева – Даниеле Иванова 6-4, 6-3

Виктория Лазарова – Наталия Николич (Сърбия) 6-0, 6-0

Анастасия Александра Николова – Хана Телзинска (Полша) 6-1, 6-4

Стела Симеонова – №5 Нора Кедири (Великобритания) 3-6, 2-6

Надежда Петкова – №4 Елени Лазариду (Гърция) 4-6, 4-6

Лия Пенчева – Бианка Булат (Румъния) 4-6, 2-6


ВЧЕРА:

№1 Йоана Константинова – Мая Александрова 7-5, 6-1

№8 Габриела Митева – Йована Николич (Сърбия) 5-7, 6-3, 6-2

Марина Христова – София Чиобича (Румъния) 6-2, 6-3

Ева Бусаад – Каталина Петрова 1-6, 6-3 и отказване на Петрова

Виктория Санкийска – Йоана Монева 6-0, 6-0

Дария Великова – Галена Кръстенова 6-1, 6-1

Йоанна Радулова – Андреа Дукова 6-1, 6-2

Ива Иванова – №7 Лара Стояновски (Сърбия) 4-6, 6-2, 6-3

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaУниверситетска болница
Официални партньориMelliGel
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+