Меню Вход

Милев и Пенев-шампиони по двойки, Глушкова с титла по двойки и финал на сингъл на турнир от ITF в София

Милев и Пенев-шампиони по двойки, Глушкова с титла по двойки и финал на сингъл на турнир от ITF в София
18-09-2020 18:00
Янаки Милев и Иван Пенев триумфираха с титлата по двойки при юношите на турнира от четвърта категория на ITF в София. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК „Дема". В изцяло български финал Милев и Пенев победиха със 7-6(4), 6-2 Васил Димитров и Веселин Киселков.

 

Денислава Глушкова пък е шампионка по двойки и финалистка на сингъл при девойките.

Във финала по двойки Глушкова и Александра Йордаче от Румъния победиха със 7-5, 6-1 Мартина Марков от Германия и Мила Ристич от Сърбия.

На полуфиналите на сингъл Глушкова се наложи със 7-6(4), 6-4 над Мартина Марков от Германия. В спор за титлата Денислава ще играе срещу Миа Ристич от Сърбия.


Михаел Михайлов спечели трето място на сингъл при юношите.

На полуфиналите Михайлов отстъпи с 4-6, 6-7(2) на номер 1 в схемата Калин Ивановски от Македония. Преди този мач Михаел постигна три победи без да загуби сет.

Спонсори и партньори
Генерален спонсор
Официални спонсори
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis Europe