Меню Вход

Станаха ясни четвъртфиналите на Държавното лично първенство до 12 г. в София

Станаха ясни четвъртфиналите на Държавното лично първенство до 12 г. в София
12-08-2020 15:25
На кортовете на ТК "Дема" в София се изиграха на осминафиналите на Държавното лично първенство по тенис на открито за момчета и момичета до 12. Надпреварата е от календара на БФТенис.

 

Резултати, Юноши, 1/8-финали:

Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Стефан Боев (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-3, 7-6(5)

Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София) - Филип Костадинов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-4, 6-0

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе ) - Емил Бимбашиев (ТК "Смолян 2013", гр.Смолян) 6-4, 6-1

Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 7-5

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) - Калоян Шиков (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) 6-1, 6-2

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-1, 6-1

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) - Добромир Манолов (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 6-2

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София ) - Божидар Шишков (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6-2, 6-4


Юноши, 1/4-финали:

Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София)

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе ) - Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново)

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) - Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) - Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София )


Резултати, Девойки, 1/8-финали:

Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) 6-4, 6-0

Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) - Теодора Найденова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6-3, 6-0

Елена Пападопулу (ТК "15:40", гр.София) - Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-2, 6-3

Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) - Рая Стайкова (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 6-2, 6-1

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Анастасия Бързакова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-2, 6-0

Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) - Александра Антонова (ТК "Русе", гр.Русе) 6-0, 6-2

Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) - Мария Чалъкова (ТК "15:40", гр.София)

Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) - Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) 6-3, 7-5


Девойки, 1/4-финали:

Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София)

Елена Пападопулу (ТК "15:40", гр.София) - Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас)

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София)

Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) - Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София)


Програма:

13 август (четвъртък) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки

14 август (петък) – полуфинали единично + ФИНАЛИ ДВОЙКИ

15 август (събота) – ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+