Меню Вход

Започнаха срещите от основната схема на Държавното лично първенство на закрито до 12 г.

Започнаха срещите от основната схема на Държавното лично първенство на закрито до 12 г.
16-12-2019 19:06
Днес на кортовете на ТК "Барокко Спорт", гр.София започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на закрито момчета и момичета до 12 год. Надпреварата се организира от Българската федерация по тенис и ТК "Барокко Спорт",

 

Основната схема е от 24 момчета и 24 момичета.


Резултати, момчета, 1- ви кръг :

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) – Борис Борисов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 6-0, 6-0

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) – Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6-3, 6-4

Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Емил Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-4, 6-3

Боян Влахов (ТК "1882", гр.София) – Владимир Цонков (ТК "1882", гр.София) 6-2, 6-3

Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София) – Иван Шарков (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-2, 6-1

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) – Дейвид Илиев (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6-3, 6-1

Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Калоян Шиков (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) 6-3, 6-4

Васил Русанов (ТК "НСА", гр.София) – Брайън Димов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 4-4 и отказване Димов


Жребий за осминафиналите при момчетата :

Димитър Станков (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) – Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София)

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе)

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Боян Влахов (ТК "1882", гр.София)

Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София) – Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

Руси Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) – Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София)

Константин Кирчев (ТК "15:40", гр.София) – Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София)

Преслав Филев (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)

Виктор Атанасов (ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил) – Васил Русанов (ТК "НСА", гр.София)


Резултати, момичета, 1- ви кръг :

Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Калина Средкова (ТК "Про спорт", гр.София) 6-3, 6-3

Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) – Хермина Янакиева (ТК "1882", гр.София) 3-6, 6-4, 6-0

Антония Станева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Мария Чалъкова (ТК "15:40", гр.София) 6-1, 6-2

Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) – Теодора Найденова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6-1, 6-0

Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) – Рая Стайкова (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 6-0, 6-3

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Никол Иванова (ТК "Барокко Спорт", гр.София) 6-1, 6-1

Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) – Стелиана Гичева (ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора) 6-1, 6-0

Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) – Елена Чолакова (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 6-3, 6-2


Жребий за осминафиналите при момичетата :

Александра Рангелова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

Дея Недкова (ТК "Дема", гр.София) – Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София)

Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) – Антония Станева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София)

Мая Енчева (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово)

Евгения Стоянова (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) – Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София)

Михаела Бобева (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) – Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол)

Елица Найденова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) – Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София)

Андрея Глушкова (ТК "Дема", гр.София) – Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София)


Програма :

17.12.2019 1/8 финали единично; 1/2 финали двойки

18.12.2019 1/4 финали единично; финали двойки

19.12.2019 1/2 финали единично;

20.12.2019 финали единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+