Меню Вход

Завършиха квалификациите при мьжете, фаворитките при жените започнаха убедително в основната схема на Държавното лично първенство

Завършиха квалификациите при мьжете, фаворитките при жените започнаха убедително в основната схема на Държавното лично първенство
27-08-2019 18:10
На кортовете на ТК "Левски", гр.София продължават мачовете от Държавното лично първенство по тенис на открито за мъже и жени "ЗММ България". Надпреварата е с награден фонд от 10 хиляди лева.

 

Днес се изиграха финалите на квалификациите при мъжете.


Резултати :

Георги Мирчев – Кънчо Недялков 6-0, 6-2

Симеон Костов – Димитър Симеонов 6-1, 6-4

Александър Темов – Йоан Цонев 6-4, 6-2

Никола Керемедчиев – Симеон Латинчев 6-1, 6-1

Даниил Иванов – Джордж Лазаров 6-3, 1-6, 6-2

Пламен Авуски – Толга Басриев 6-2, 4-2 л.з.

Стоян Плугаров – Велизар Илиев 6-3, 6-4

Калоян Николов – Ивайло Дечев 6-1, 6-2


Жребий 1/16 – финали :

№1 Александър Лазаров – Никола Керемедчиев

Валентин Иванов – Симеон Костов

Фердун Шефкедов – Александър Темов

№ 5 Вениамин Нив – Данко Йорданов

№4 Габриел Донев – Пламен Авуски

Даниел Шопов – Недялко Краев

Любомир Лещански – Пламен Цонев

№8 Христо Валеов – Стефан Люцканов

№6 Мартин Димитров – Мерт Рамадан

Диан Недев – Любослав Иванчев

Мартин Томов – Румен Андреев

№3 Александър Донски – Георги Мирчев

№7 Мартин Илиев – Виктор Янев

Калоян Николов – Даниил Иванов

Радослав Шандаров – Стоян Плугаров

№2 Александър Лазов – Венци Иванов


Фаворитките за титлата при жените Гергана Топалова и Петя Аршинкова започнаха с убедителни победи в основната схема.


Резултати 1/16 – финали :

№1 Гергана Топалова – Ивона Сеизова 6-0, 6-1

Денис Генчева – Ралица Гръблева 6-1, 6-1

Лия Каратанчева – Катрин Стефанова 6-1, 6-2

№8 Денислава Глушкова – Инес Мирчева 6-0, 6-2

№3 Габриела Михайлова – Лора Гергова 6-0, 6-0

Анита Иванова – Виолина Митрофанова 6-4, 4-6, 6-2

Хелин Шефкед – Никол Димитрова 6-1, 6-1

Мирела Шкумбова - №5 Зиновия Ванева 7-6(5) 3-6, 6-2

№7 Невена Георгиева – Габриела Митева 6-1, 6-1

Елена Кралева – Беатрис Спасова 6-3, 6-4

Виктория Лазарова – Симона Илиева 6-4, 7-6(4)

№4 Хюлия Велиева – Надежда Костова 6-2, 6-1

Стела Пеева – Ивайла Градинарова 4-6, 6-0, 6-1

Симона Георгиева – Марина Христова 0-6, 6-2, 6-4

Лилия Димова -  Далиа Георгиева 6-4, 6-4 

№2 Петя Аршинкова – Андреа Дукова 6-0, 6-0


Жребий 1/8 – финали :

№1 Гергана Топалова – Денис Генчева

Лия Каратанчева – №8 Денислава Глушкова

№3 Габриела Михайлова – Анита Иванова

Хелин Шефкед – Мирела Шкумбова

№7 Невена Георгиева – Елена Кралева

Виктория Лазарова – №4 Хюлия Велиева

Стела Пеева – Симона Георгиева

№2 Петя Аршинкова – Лилия Димова


Програма :

28.08

1/16 финал мъже единично

1/8 финал жени единично

/8 финал мъже двойки

1/4 финал жени двойки

1/8 финал смесени двойки


29.08

1/8 финал мъже единично

1/4 финал жени единично

1/4 финал мъже двойки

1/2 финал жени двойки

1/4 финал смесени двойки


30.08

1/4 финал мъже единично

1/2 финал жени единично

1/2 финал мъже двойки

финал жени двойки

1/2 финал смесени двойки


31.08

1/2 финали мъже единично

финал жени единично

финал мъже двойки

финал смесени двойки


1.09 финал мъже единично


Благодарение на партньорството на Българската федерация по тенис и SoCourt може да гледате на живо срещите от Държавното лично първенство по тенис на закрито мъже „Бул Инс".

https://www.youtube.com/channel/UCOJzMZ6JSzBxPd2CNbsnVsQ

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+