Меню Вход

Още 6 българчета се класираха за втория кръг на „Редута къп"

Още 6 българчета се класираха за втория кръг на „Редута къп
21-08-2019 15:43
Още 6 родни тенисисти ( 2 момчета и 4 момичета) се класираха за втория кръг на турнира до 12 г. от първа категория на Тенис Европа. Надпреварата „Редута къп" се провежда на кортовете на ТК "15:40" в София.

 

При момчетата за втория кръг се класираха : Робен Гавани (ТК "Витоша", гр.София) и Иван Дамаскинов (ТК "Диана", гр.София).

Вчера за втория кръг се класираха : Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново), Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София), Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна), Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) и Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София).


Момчета, 1-ви кръг :

Робен Гавани (ТК "Витоша", гр.София) – Христос Теодору (Гърция) 6-1, 6-3

Иван Дамаскинов (ТК "Диана", гр.София) – Ливет Новкирика (Франция) 7-6(5), 6-4

Петър Иванчев (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) – Анред Нафал (Испания) 1-6, 1-6

Александър Толев (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Марко Нешич (Сърбия) 2-6, 0-6

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) – Сами Кедири (Великобритания) 1-6, 2-6

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Рарес Ругина (Румъния) 6-4, 1-6, 0-6

Божидар Шишков (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) – Кузма Гомзиаков (Русия) 4-6, 2-6


При девойките за втория кръг днес се класираха Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София), Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора), Александра Ляпева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) и Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив).

Вчера за втория кръг при момичетата се класираха Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) и Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна).


Момичета, 1-ви кръг :

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Ева Юрина (Молдова) 6-0, 6-2

Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – София Ковачева (Великобритания) 6-3, 6-3

Александра Ляпева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Ирмаз Озтюрк (Турция) 7-5, 2-6, 6-4

Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Милана Коновалова (Русия) 6-3, 6-4

Ева Николова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) – Лейлани Стефанов (Швеция) 3-6, 4-6

Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Андрада Комаров (Румъния) 4-6, 4-6

Вероника Железова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) – Александра Панагитиду (Гърция) 2-6, 1-6

В турнира участват националите до 12 г. от програмата „Новите шампиони" с треньори Михаил Минчев и Биляна Павлова.

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+