Меню Вход

Станаха ясни полуфиналистите при момчетата и финалистките при момичетата на Държавното отборно първенство по тенис до 12 г

Станаха ясни полуфиналистите при момчетата и финалистките при момичетата на Държавното отборно първенство по тенис до 12 г
03-07-2019 19:21
Днес станаха ясни полуфиналите при момчетата и финалната среща при момичетата на Държавно отборно първенство по тенис за момчета и момичета до 12 годишна възраст. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора.

 

На полуфиналите при момчетата ще играят ТК „15:40", гр.София срещу ТК „Про спорт", гр.София и ТК „Шуменец", Шумен срещу ТК „Кристи", гр.Дряново.


Резултати момчета 1/4 – финали :


№1 ТК „15:40", гр.София – №8 ТК „Хасково", гр.Хасково 4-0

Александър Василев - Кристиан Димитров 4-0, 4-1

Йоан Найденов - Виктор Иванов 4-1, 4-0

Борис Борисов - Слави Ангелов 4-0, 4-1

Калоян Марчев - Берк Ибрям 4-0, 4-0


№4 ТК „Черно море Елит" , гр.Варна – №7 ТК „Про спорт", гр.София 1-4

Даниъл Спасов - Димитър Кисимов 4-0, 4-1

Емил Андреев - Крум Савов 1-4, 1-4

Никола Георгиев - Никола Костадинов 4-5(4), 0-4

Брайън Димов - Виктор Аврамски 2-4, 1-4

Георгиев / Димов - Кисимов / Савов 1-4, 2-4


№5 ТК „Испано" гр. Варна – №3 ТК „Шуменец", Шумен 2 1-3

Иван Иванов - Велин Александров 4-0, 4-2

Марин Дамянов - Валентин Нанев 4-5(3), 5-4(5), 1-4

Максим Коларов - Норис Карагьозян 2-4, 1-4

Борис Димитров - Петър Бонев 0-4, 0-4


№1 ТК „Кристи", гр.Дряново – ТК „1882", гр.София 2 3-2

Ивайло Симеонов – Адриан Янакиев 4-0, 4-2

Станислав Косев - Боян Влахов 1-4, 3-5

Росен Петров - Теодор Стайков 4-0, 4-0

Стойчо Ганчев - Владимир Цонков 0-4, 0-4

Симеонов / Косев - Янакиев / Влахов 4-2, 4-0


За финала при момичетата се класираха ТК „Супер Спорт", гр.Варна и ТК „Левски", гр.София


Резултати момичета 1/2 – финали :


№1 ТК „Супер Спорт", гр.Варна – №3 ТК „Локо" 98, гр.Пловдив 4-0

Естела Иванова - Галена Кръстенова 6-3, 3-6, 6-1

Златина Ангелова - Елена Енчева 6-1, 6-2

Деница Попова - Александра Рангелова 6-3, 6-0

Теодора Желязкова - Венета Михова 4-1, 4-0


№2 ТК „Левски", гр.София – №4 ТК „Славия Бомел 9", гр.София 3-2

Биляна Милчева - Андреа Иванова 1-6, 6-0, 7-6(4)

Моника Сотирова - Александра Ляпева 3-6, 1-6

Сирма Николова - Брияна Иванова 4-6, 2-6

Алекса Каратанчева - Анастасия Бързакова 6-1, 6-1

Милчева / Каратанчева - Иванова / Ляпева 3-6, 6-3, 10-8

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+