Меню Вход

Известни са четвъртфиналите на Държавното лично първенство на открито до 16 г.

Известни са четвъртфиналите на Държавното лично първенство на открито до 16 г.
05-06-2019 13:08
Днес станаха ясни четвъртфиналистите на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 16 годишна възраст. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Левски", гр.София.

 

Ето резултатите от днес :


Юноши 1/8-финали :

№1 Иван Пенев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) 6:0, 6:1

Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – №7 Симеон Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6:3, 6:4

№4 Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Денислав Маринов (ТК "Хемус", гр.Велико Търново) 1:6, 6:2, 6:0

Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – №8 Никола Колячев (ТК "Диана", гр.София) без игра

Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) – №5 Никола Керемедчиев (ТК "Дема", гр.София) 6:3, 6:1

Янаки Милев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – №3 Владимир Попов (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6:3, л.з

Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) – №6 Михаил Иванов (ТК "15:40", гр.София) 7:5, 6:0

№2 Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) – Станислав Стефанов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) 6:3, 6:0


Жребий 1/4 – финали :

№1 Иван Пенев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София)

№4 Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново)

Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) – Янаки Милев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив)

№2 Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) – Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас)


Девойки 1/8 -финали :

№1 Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Ира Тодориева (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) 6:4, 6:1

Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София) – Невена Янкова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6:0, 6:0

Лия Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) – Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6:0, 6:0

№5 Надежда Петкова (ТК "Дема", гр.София) – Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) 6:1, 6:4

Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Каталина Петрова (ТК "15:40", гр.София) 6:1, 6:4

Александра Ганева (ТК "Малееви", гр.София) – Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) 6:2, 6:2

Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) – Виолина Митрофанова (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен) 7:6(7), 6:1

№2 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Хелин Шефкед (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6:0, 6:1


Жребий 1/4 – финали :

№1 Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София)

Лия Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) – №5 Надежда Петкова (ТК "Дема", гр.София)

Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Александра Ганева (ТК "Малееви", гр.София)

№2 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София)


Програма :

06.06 (четвъртък) -1/4 финали девойки единично

1/4 финали юноши единично

1/2 финали девойки двойки

1/2 финали юноши двойки

1/2 смесени двойки

07.06 (петък) 1/2 финали девойки единично

1/2 финали юноши единично

ФИНАЛ девойки двойки

ФИНАЛ юноши двойки

ФИНАЛ смесени двойки

08.06 (събота) ФИНАЛ ДЕВОЙКИ

ФИНАЛ ЮНОШИ

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+