Меню Вход

Официално откриване на Държавното лично първенство на открито до 16 г.

Официално откриване на Държавното лично първенство на открито до 16 г.
04-06-2019 22:11
Днес на кортовете на ТК "Левски", гр.София се проведе официалното откриване на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 16 годишна възраст. На церемонията присъстваха Пресиян Коев - спортен директор на БФТ, Атанас Георгиев – председател на треньорския съвет на БФТ, Христина Касапова – мениджър в „Екофарм" ЕООД, Борислав Борисов – управител на ТК „Левски" и Милена Коцева – главен съдия на турнира.

Днес започнаха и мачовете от основната схема на турнира.

Ето резултатите от днес :

Юноши 1/16-финали :

№1 Иван Пенев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Борислав Златанов (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) 6:2, 6:0

Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) – Александър Митков (ТК "Хемус", гр.Велико Търново) 6:1, 6:1

Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – Саркис Хорикян (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 7:6(3), 6:4

№7 Симеон Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Лъчезар Каракашев (ТК "Левски", гр.София) 7:5, 6:1

№4 Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Боян Иванов (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6:1, 6:0

Денислав Маринов (ТК "Хемус", гр.Велико Търново) – Димитър Томов (ТК "15:40", гр.София) 6:4, 6:2

Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Никола Шнайдеров (ТК "Габрово", гр.Габрово) 6:2, 6:1

№8 Никола Колячев (ТК "Диана", гр.София) – Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:2, 7:6(5)

№5 Никола Керемедчиев (ТК "Дема", гр.София) – Велизар Илиев (ТК "Барс", гр.Велико Търново) 6:2, 6:3

Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) – Александър Николов (ТК "Диана", гр.София) 7:6(5), 7:6(1)

Янаки Милев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Християн Боримечков (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6:0, 6:2

№3 Владимир Попов (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Ангел Иванов (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 6:4, 6:1

№6 Михаил Иванов (ТК "15:40", гр.София) – Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:3, 6:2

Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Адрияно Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6:4, 6:1

Станислав Стефанов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) – Юлиян Колев (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) 6:4, 4:6, 6:0

№2 Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) – Николай Неделчев (ТК "Разград", гр.Разград) 2:6, 6:2, 6:3

Девойки 1/16-финали :

№1 Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Далиа Георгиева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 7:5, 6:2

Ира Тодориева (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) – Елина Буюклиева (ТК "Дема", гр.София) 6:0, 6:0

Невена Янкова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) – Гергана Бунева (ТК "Банкя", гр.София) 6:0, 6:3

Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София) – №8 Виктория Лазарова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6:2, 6:3

Лия Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) – №3 Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6:7(3), 7:6(2), 6:3

Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Виктория Санкийска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:2, 6:3

Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) – Мая Александрова (ТК "Диана", гр.София) 6:1, 7:6(7)

№5 Надежда Петкова (ТК "Дема", гр.София) – Мила Георгиева (ТК "Малееви", гр.София) 6:3, 6:2

Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – №7 Стела Симеонова (ТК "Малееви", гр.София) 7:5, 6:1

Каталина Петрова (ТК "15:40", гр.София) – Полина Георгиева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) 6:3, 6:7(4), 7:5

Александра Ганева (ТК "Малееви", гр.София) – Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София) 6:3, 6:3

Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) – №4 Марина Христова (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) 4:6, 6:2, 6:3

Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) – №6 Дария Великова (ТК "15:40", гр.София) 6:3, 6:4

Виолина Митрофанова (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен) – Йоана Монева (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 6:3, 6:3

Хелин Шефкед (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Никол Чакмакова (ТК "Стрелец", гр.София) 6:2, 6:1

№2 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) –Цвета Радева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 6:4, 6:4

Програма

05.06 (сряда) - 1/8 финали девойки единично

1/8 финали юноши единично

1/4 финали девойки двойки

1/4 финали юноши двойки

1/4 финали смесени двойки

06.06 (четвъртък) -1/4 финали девойки единично

1/4 финали юноши единично

1/2 финали девойки двойки

1/2 финали юноши двойки

1/2 смесени двойки

07.06 (петък) 1/2 финали девойки единично

1/2 финали юноши единично

ФИНАЛ девойки двойки

ФИНАЛ юноши двойки

ФИНАЛ смесени двойки

08.06 (събота) ФИНАЛ ДЕВОЙКИ

ФИНАЛ ЮНОШИ

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+