Меню Вход

Известни са участничките в основната схема на Държавното лично първенство по тенис за жени в зала "ВСК КЕНТАВЪР"

Известни са участничките в основната схема на Държавното лично първенство по тенис за жени в зала
04-03-2019 20:10
Днес на кортовете в зала „София" в Борисовата градина завършиха мачовете от квалификацията на Държавното лично първенство по тенис на закрито за жени "ВСК КЕНТАВЪР". Надпреварата ще продължи до 8 март, а срещите от основната схема започват на 5 март (вторник).

 

В квалификацията участваха 32 тенисистки - 28 директно приети + 4 WC.

За основната схема се класираха Елена Кралева (ТК "СА Несебър", гр.Несебър), Любослава Перухова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив), Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново) и Дария Радулова (ТК "НСА", гр.София).


Резултати от квалификацията :

2-ри кръг :

Елена Кралева – Александрина Илиева 6:2, 6:2

Денислава Глушкова – Инес Мирчева 6:0, 6:0

Любослава Перухова – Виктория Лазарова 6:7(7), 6:3, 6:4

Стела Симеонова – Симона Илиева 5:7, 6:4, 6:1

Михаела Цонева – Лилия Димова 6:7(5), 6:3, 6:4

Кристина Капитанова – Никол Димитрова 6:2, 6:3

Дария Радулова – Даря Шаламанова 6:1, 6:3

Катрин Стефанова – Лора Гергова 6:1, 6:0


3- ти (финален) кръг :

Елена Кралева – Денислава Глушкова 6:1, 7:6(2)

Любослава Перухова – Стела Симеонова 6:4, 6:2

Михаела Цонева – Кристина Капитанова 6:4, 7:5

Дария Радулова – Катрин Стефанова


Основната схема ще бъде съставена от 16 тенисистки (11 директно приети, 1 WC + 4 от квалификацията).

Списък на тенисистките в основната схема :

1. Габриела Михайлова (ТК "Сливен 92", гр.Сливен)

2. Хюлия Велиева (ТК "Про спорт", гр.София)

3. Зиновия Ванева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)

4. Розалина Юсева (ТК "Локомотив 1929", София)

5. Беатрис Спасова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна)

6. Невена Георгиева (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

7. Цвети Йотова (ТК "Дема", гр.София)

8. Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София)

9. Надежда Костова (ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас)

10. Кристин Йорданова (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София)

11. Денис Генчева (ТК "Авеню", гр.Бургас)

12. Ралица Александрова -WC (ТК "НСА", гр.София)

13. Елена Кралева (ТК "СА Несебър", гр.Несебър)

14. Любослава Перухова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)

15. Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново)

16. Дария Радулова (ТК "НСА", гр.София)


1/8-финали :

Габриела Михайлова (ТК "Сливен 92", гр.Сливен) – Ралица Александрова (ТК "НСА", гр.София)

Невена Георгиева (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Денис Генчева (ТК "Авеню", гр.Бургас)

Зиновия Ванева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново)

Цвети Йотова (ТК "Дема", гр.София) – Надежда Костова (ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас)

Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) – Дария Радулова (ТК "НСА", гр.София)

Розалина Юсева (ТК "Локомотив 1929", София) – Кристин Йорданова (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София)

Беатрис Спасова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Елена Кралева (ТК "СА Несебър", гр.Несебър)

Хюлия Велиева (ТК "Про спорт", гр.София) – Любослава Перухова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)


Срещите започват в 9.00 часа 

Програма

05.03.19 - 1/8 единично + 1/4 двойки - о.схема

06.03.19 - 1/4 единично + 1/2 двойки

07.03.19 - 1/2 единично + финал двойки

08.03.19 - финал единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+