Меню Вход

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 г.

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 г.
14-02-2019 22:44
Днес на кортовете на ТК „Авеню" гр. Бургас започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 г. Надпреварата се организира от БФТенис и ще продължи до 17 февруари (неделя).

 

Резултати :


Юноши – 1/8- финали :

Васил Димитров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6:2, 6:0

Денислав Проданов (ТК "15:40", гр.София) – Александър Темов (ТК "Диана", гр.София) 6:3, 6:1

Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Любослав Иванчев (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) 7:6(5), 6:3

Максимилиан Борисов (ТК "15:40", гр.София) – Георги Северов (ТК "Диана", гр.София) 6:4, 6:4

Симеон Терзиев (ТК "Диана", гр.София) – Габриел Зисис (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6:0, 6:0

Мерт Рамадан (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Димитър Симеонов (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6:1, 6:0

Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Марио Радев (ТК "15:40", гр.София) 2:6, 6:1, 6:4

Диан Недев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Никола Керемедчиев (ТК "Дема", гр.София) 6:2, 6:1


Жребий за четвъртфиналите :

Васил Димитров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас)

Симеон Терзиев (ТК "Диана", гр.София) – Денислав Проданов (ТК "15:40", гр.София)

Мерт Рамадан (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Максимилиан Борисов (ТК "15:40", гр.София)

Диан Недев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас)


Девойки – 1/8- финали :

Розалина Юсева (ТК "Локомотив 1929", София) – Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София) 6:1, 6:2

Даря Шаламанова (ТК "Дема", гр.София) – Надежда Костова (ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас) 6:2, 6:1

Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) – Стела Симеонова (ТК "Малееви", гр.София) 6:0, 4:6, 6:3

Елена Тренчева (ТК "Про спорт", гр.София) – Анита Иванова (ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора) 6:0, 6:3

Белослава Велева (ТК "Ника", гр.Бургас) – Елена Кралева (ТК "СА Несебър", гр.Несебър) 6:1, 6:3

Беатрис Спасова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Лилия Димова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6:0, 6:1

Ралица Александрова (ТК "НСА", гр.София) – Цвета Радева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 6:2, 6:1

Симона Георгиева (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Ванеса Петрова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:4, 4:6, 6:2


Жребий за четвъртфиналите :

Даря Шаламанова (ТК "Дема", гр.София) – Розалина Юсева (ТК "Локомотив 1929", София)

Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) – Елена Тренчева (ТК "Про спорт", гр.София)

Беатрис Спасова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Белослава Велева (ТК "Ника", гр.Бургас)

Симона Георгиева (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Ралица Александрова (ТК "НСА", гр.София)


Програма :
15.2.19 - 1/4 ф. осн. схема единично юноши и девойки и финали двойки

16.2.19 - 1/2 ф. осн. схема единично юноши и девойки;

17.2.19 - финали

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+