Меню Вход

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 г.

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 г.
13-02-2019 18:06
Днес на кортовете на ТК „Авеню" гр. Бургас завършиха квалификациите на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 г. Надпреварата се организира от БФТенис и ще продължи до 17 февруари (неделя).

 

Днес завършиха срещите от пресявките, а от утре започват мачовете от основната схема.

За основната схема при юношите се класираха Драгомир Драганов, Динко Динев, Никола Керемедчиев и Габриел Зисис.


Резултати :


Юноши – квалификации 3- ти (финален) кръг :

Драгомир Драганов – Янаки Милев 6:4, 6:2

Динко Динев – Виктор Начков 6:3, 6:4

Никола Керемедчиев – Димитър Николов 6:4, 6:2

Габриел Зисис – Виктор Григоров 7:5, 6:2


Списък на юношите за основната схема :

1. Васил Димитров ТК "Виа Тенис Стар", гр.София

2. Диан Недев ТК "Виа Тенис Стар", гр.София

3. Денислав Проданов ТК "15:40", гр.София

4. Максимилиан Борисов ТК "15:40", гр.София

5. Симеон Терзиев ТК "Диана", гр.София

6. Мерт Рамадан ТК "Хасково", гр.Хасково

7. Любослав Иванчев ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен

8. Марио Радев ТК "15:40", гр.София

9. Александър Темов ТК "Диана", гр.София

10. Ивайло Дечев ТК "Авеню", гр.Бургас

11. Георги Северов ТК "Диана", гр.София

12. Димитър Симеонов ТК "Виа Тенис Стар", гр.София

13. Драгомир Драганов ТК "Авеню", гр.Бургас – квалификации

14. Динко Динев ТК "Авеню", гр.Бургас – квалификации

15. Никола Керемедчиев ТК "Дема", гр.София – квалификации

16. Габриел Зисис ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив – квалификации


За основната схема при девойките се класираха Стела Симеонова, Елена Тренчева, Денислава Глушкова и Цвета Радева 

Резултати :


Девойки – квалификации 2- ри кръг :

Денислава Глушкова – Ивона Сеизова 6:0, 6:0

Виктория Лазарова – Надежда Петкова 5:7, 6:3, 6:4

Стела Симеонова – Деница Атанасова 4:6, 6:3, 6:4

Катерина Танева – Симона Илиева 6:3, 7:6(5)

Далиа Георгиева – Ивайла Градинарова 6:2, 6:3

Елена Тренчева – Кристин Йорданова 6:4, 3:6, 6:4

Цвета Радева – Хелин Шефкед 6:0, 6:1

Катрин Стефанова – Лора Гергова 6:1, 6:2


Девойки – квалификации 3- ти (финален) кръг :

Стела Симеонова – Катерина Танева 6:3, 6:1

Елена Тренчева – Далиа Георгиева 6:0, 6:1

Денислава Глушкова – Виктория Лазарова 6:3, 6:1

Цвета Радева – Катрин Стефанова 6:1, 6:3


Списък на девойките за основната схема :

1. Даря Шаламанова ТК "Дема", гр.София

2. Ралица Александрова ТК "НСА", гр.София

3. Елена Кралева ТК "СА Несебър", гр.Несебър

4. Мирела Шкумбова ТК "Дема", гр.София

5. Симона Георгиева ТК "Супер Спорт", гр.Варна

6. Розалина Юсева ТК "Локомотив 1929", София

7. Беатрис Спасова ТК "Черно море Елит ", гр.Варна

8. Анита Иванова ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора

9. Лилия Димова ТК "Хасково 2015", гр.Хасково

10. Белослава Велева ТК "Ника", гр.Бургас

11. Ванеса Петрова ТК "Локо 98", гр.Пловдив

12. Надежда Костова ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас

13. Стела Симеонова ТК "Малееви", гр.София– квалификации

14. Елена Тренчева ТК "Про спорт", гр.София– квалификации

15. Денислава Глушкова ТК "Дема", гр.София– квалификации

16. Цвета Радева ТК "Плевен 90", гр.Плевен– квалификации


Програма :

14.2.19 - 1/8 ф. осн. схема единично юноши и девойки и 1/2 ф. двойки;

15.2.19 - 1/4 ф. осн. схема единично юноши и девойки и финали двойки

16.2.19 - 1/2 ф. осн. схема единично юноши и девойки;

17.2.19 - финали

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедБУЛИНС
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+