Меню Вход

Съдии на стол

Списък Съдии на стол с платена картотека за 2019

Списък Съдии на стол с платена картотека за 2019

Съдия Категория Клубна принадлежност
Адриан Алексеев Стоименов Трета ТК "НСА", гр.София
Албена Добрева Цветкова Трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Александра Владин Владева Трета Свободна практика
Александра Руменова Драганова Трета ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив
Александър Георгиев Пенев Трета ТК "15:40", гр.София
Анатоли Георгиев Пеев Втора ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Ангел Стоименов Трета Свободна практика
Андреана Николова Филева Трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Анита Тодорова Палийска Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Антоанета Димитрова Димитрова бяла значка Свободна практика
Атанас Спасов Гайдов Трета ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Атанаска Стоянова Рашкова Трета ТК "Академик 83", гр.Пловдив
Богомил Радославов Радославов Трета ТК "Шуменец", Шумен
Боряна Петрова Джумалийски бяла значка ТК "Русе", гр.Русе
Боян Антонов Иванов Трета ТК "Хасково", гр.Хасково
Бояна Димитрова Люцканова Трета Свободна практика
Валентин Варадинов Спенджаров Втора ТК "Хасково", гр.Хасково
Валери Тончев Василев Трета ТК "Силистра", гр.Силистра
Валерия Мирославова Бесова Трета ТК "СА Несебър", гр.Несебър
Ваньо Асков Василев Трета ТК "15:40", гр.София
Васил Георгиев Василев Първа ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив
Весела Иванчева Трета ТК "Стрелец", гр.София
Весела Красимирова Камбурова Трета Свободна практика
Вивиан Русланова Златанова Трета ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Виктория Ангелова Ангелова Трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Владислав Георгиев Матеев Трета ТК "Изида", гр.Добрич
Георги Атанасов Чочев Трета ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив
Георги Николаев Михайлов Трета ТК "Нефтохимик", гр.Бургас
Георги Спасов Гулев Трета ТК "Берое", гр.Стара Загора
Георги Христов Когелов Трета ТК "Егалите", гр.Несебър
Глория Любенова Стоянова Втора Свободна практика
Даниел Данаилов Готев Първа Свободна практика
Данко Данков Йорданов Трета ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив
Делчо Христов Докузов Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Десислава Антонова Джоргова- Денова Трета ТК "Септември 2006", гр.София
Десислава Николаева Димова Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Десислава Сергеева Фесенко Трета Свободна практика
Диан Владимиров Латунов Втора ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Диана Георгиева Лозева Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Димитрина Андонова Иванова Трета ТК "15:40", гр.София
Димитрина Милчева Милкова Трета Свободна практика
Димитър Георгиев Аврамов Трета ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Димитър Йорданов Донев бяла значка Свободна практика
Димо Илиев Андреев Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Добрина Радкова Стоянова Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Добромир Славова Цингова Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Ева Емилова Владева Втора Свободна практика
Евгения Енева Трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Евлоги Николов Вълчанов Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Елена Веселинова Кралева Трета ТК "СА Несебър", гр.Несебър
Елена Седефова Андонова Първа Свободна практика
Елена Славова Цингова Втора ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Емили Емилова Манолова Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Живко Атанасов Жеков Трета ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Ивайло Калинов Бучински бяла значка ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград
Ивайло Николаев Илиев Трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Ивайло Петров Петров Втора ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Иван Иванов Йовчев бяла значка Свободна практика
Иван Петров Петров Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Ивета Георгиева Неделчева Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Илиан Калинов Анастасов Трета ТК "Пирин", гр.Благоевград
Инес Пламенова Тушлекова Трета ТК "Враца 2013", гр.Враца
Йоан Георгиев Георгиев Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Йоан Християнов Христов Трета ТК "Изида", гр.Добрич
Йордан Иванов Димитров Трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Йордан Йорданов Донев бяла значка Свободна практика
Йордан Николов Желев Трета ТК "Добрич", гр.Добрич
Йордан Орлинов Гаврилов Трета ТК "Диана", гр.София
Калина Яворова Паунова Трета ТК "Велто", гр.Варна
Кирил Рафаилов Трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Константин Христов Стоянов Трета Свободна практика
Костадинка Александрова Стоилова Трета ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Кристин Русланов Грозданов Трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Крум Крумов Трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Лилия Александрова Цветкова Трета ТК "Левски", гр.София
Лилия Атанасова Димова Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Манол Александров Манолов Трета ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен
Марин Димитров Атанасов Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Марин Минков Хитров Трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Мария Антонова Раденкова Втора Свободна практика
Мария Даниел Джумалийски Трета ТК "Русе", гр.Русе
Методи Красимиров Кирилов Трета ТК "Нефтохимик", гр.Бургас
Микаела Огнянова Константинова Трета ТК "Дема", гр.София
Мира Кръстева Димова Трета ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Михаил Стефчев Петров Трета ТК "15:40", гр.София
Моника Дианова Владимирова Втора ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Невена Янкова Янкова Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Никола Дончев Дончев Трета ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Николай Георгиев Когелов Трета ТК "Егалите", гр.Несебър
Николай Димитров Драганов Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Николай Иванов Иванов Трета ТК "Дема", гр.София
Николай Иванов Парасков Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Николина Каменова Димитрова Трета ТК "Левски", гр.София
Павел Чавдаров Ангелов Трета Свободна практика
Павлина Лазарова Господинова Трета ТК "Добрич", гр.Добрич
Петър Андреев Андреев Втора ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Петьо Тодоров Тодоров Трета Санта Марина
Пламен Иванов Тушлеков Трета ТК "Враца 2013", гр.Враца
Радослав Владимиров Трета Свободна практика
Радостин Мариянов Радославов Трета Свободна практика
Росен Раффи Томасян Трета ТК "Томси", гр.Бургас
Росица Коцева Трета ТК "Левски", гр.София
Румен Драгоманов Василев бяла значка Свободна практика
Светозар Тодоров Тодоров Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Слави Иванов Цингов Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Снежана Томова Плачкова Втора ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
София Петрова Георгиева Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Спас Георгиев Гулев Трета ТК "Берое", гр.Стара Загора
Станимир Веселинов Мирчев Трета ТК "Черноморец ", гр.Бургас
Станислав Венциславов Мутафов Трета ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Стефан Валентинов Пантов Трета ТК "СА Несебър", гр.Несебър
Стефан Георгиев Миланов Втора Свободна практика
Стефан Радославов Миринчев Трета ТК "Авеню", гр.Бургас
Стефани Милкова Милева Трета ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Стойчо Язаджиев Трета ТК "Хасково", гр.Хасково
Тихомир Диянов Тодоров Трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Тихомир Стоянов Плугаров Трета ТК "Силистра", гр.Силистра
Тодор Георгиев Тодоров Трета Свободна практика
Тони Иванов Венелинов Втора Свободна практика
Тотка Велкова Казакова Втора Свободна практика
Христомир Йорданов Мицов Трета ТК "Приста 2011", гр.Русе
Цвети Мирославова Йотова Трета ТК "Дема", гр.София
Цветомира Мирославова Николова Трета ТК "Виа Тенис Стар", гр.София
Чавдар Георгиев Костов Трета ТК "НСА", гр.София
Чавдар Георгиев Кузманов Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Юлияна Руменова Диамандиева Трета Свободна практика
Юмер Юсеинов Юмеров Трета ТК "Черно море Елит ", гр.Варна

 

©Българска Федерация по Тенис изработка pushka.eu  
Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+