Меню Вход

Съдии на стол

Списък Съдии на стол с платена картотека за 2018

Списък Съдии на стол с платена картотека за 2018

Съдия Категория Клубна принадлежност
Адриан Алексеев Стоименов Трета ТК "НСА", гр.София
Албена Добрева Цветкова Трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Александра Алексеева Стоименова Трета ТК "НСА", гр.София
Александър Лъчезаров Михайловски Трета ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив
Алина Виталиева Каражова Трета ТК "Бароко Спорт", гр.София
Анатоли Георгиев Пеев Втора ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Ангел Калудов Трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Ангел Стоименов Трета
Ангел Петров Иванов Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Андон Атанасов Андонов Трета ТК "Каварна", гр.Каварна
Андреана Николова Филева Трета
Анита Тодорова Палийска Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Анна Бачева Трета ТК "Феър Плей", гр.София
Антоан Данаилов Готев Първа
Антоанета Димитрова Димитрова бяла значка
Атанас Нинчев Коларски Трета
Атанас Спасов Гайдов Трета ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Богомил Радославов Радославов Трета ТК "Шуменец", Шумен
Боряна Петрова Джумалийски бяла значка ТК "Русе", гр.Русе
Боян Ников Солаков Трета ТК "Харманли", гр.Харманли
Валери Тончев Василев Трета ТК "Силистра", гр.Силистра
Ванеса Лъчезарова Петрова Трета ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Васил Георгиев Василев Първа ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив
Васил Иванов Иванов Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Весела Красимирова Камбурова Трета
Веселина Любенова Донева Първа
Вивиан Русланова Златанова Трета ТК "Испано", гр.Варна
Виктория Ангелова Ангелова Трета
Владислав Георгиев Матеев Трета ТК "Изида", гр.Добрич
Габриела Николаева Иванова Трета
Георги Николаев Михайлов Трета ТК "Нефтохимик", гр.Бургас
Георги Пламенов Николов Трета ТК "Велто", гр.Варна
Георги Пламенов Николов Трета ТК "Велто", гр.Варна
Георги Стефанов Стойков Трета ТК "Диана", гр.София
Георги Христов Когелов Трета ТК "Егалите", гр.Несебър
Глория Любенова Стоянова Втора
Даниел Господинов Петков Трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Даниел Данаилов Готев Първа
Денис Али Кемал Трета ТК "Актив спорт", гр.Асеновград
Десислава Антонова Джоргова- Денова Трета ТК "Септември 2006", гр.София
Десислава Сергеева Фесенко Трета
Диан Владимиров Латунов Втора ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Диана Георгиева Лозева Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Димитрина Андонова Иванова Трета ТК "15:40", гр.София
Димитрина Милчева Милкова Трета
Димитринка Ангелова Бъчварова Трета ТК "Адвантидж", гр.Бургас
Димитър Георгиев Аврамов Трета ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Димитър Йорданов Донев бяла значка
Димитър Константинов Димитров Втора ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Димо Илиев Андреев Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Добрина Радкова Стоянова Втора ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Добромир Славова Цингова Втора ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Дора Тенчева Иванова Трета ТК "Хасково", гр.Хасково
Ева Емилова Владева Втора
Евгения Енева Трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Евлоги Николов Вълчанов Трета
Елена Григорова Николова-Петкова Трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Елена Кръстева Митева Трета ТК "Бургас", гр.Бургас
Елена Седефова Андонова Първа
Елена Славова Цингова Първа ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Елисавет Ъков Трета
Емил Цветанов Литков Трета ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен
Живко Атанасов Жеков Трета ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Ивайло Калинов Бучински бяла значка ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград
Ивайло Николаев Илиев Трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Ивайло Петров Петров Втора ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Иван Иванов Йовчев бяла значка
Иван Иванов Коев Трета Курортен комплекс Албена
Иван Петров Петров Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Иван Стоянов Велев Трета ТК "Авеню", гр.Бургас
Ивета Георгиева Неделчева Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Иво Георгиев Войников Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Илиан Калинов Анастасов Трета ТК "Университетски клуб Академик", гр.Благоевград
Илия Янков Илиев Трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Инес Пламенова Тушлекова Трета ТК "Враца 2013", гр.Враца
Йордан Иванов Димитров Трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Йордан Йорданов Донев бяла значка
Йордан Николов Желев Трета ТК "Добрич", гр.Добрич
Йордан Орлинов Гаврилов Трета ТК "Диана", гр.София
Калина Попова Трета ТК "Русе", гр.Русе
Калоян Антонов Иванов Трета ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Кирил Рафаилов Трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Кирил Петров Кирилов Втора ТК "Дема", гр.София
Константин Красенов Буюклиев Трета
Красимира Стефанова Господинова Трета ТК "Русе", гр.Русе
Кристин Русланов Грозданов Трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Крум Крумов Трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Лора Станиславова Станчева Трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Манол Александров Манолов Трета ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен
Марин Димитров Атанасов Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Марин Минков Хитров Трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Мария Антонова Раденкова Втора
Мария Даниел Джумалийски Трета ТК "Русе", гр.Русе
Мартин Валентинов Райков Трета ТК "Авеню", гр.Бургас
Методи Красимиров Кирилов Трета ТК "Нефтохимик", гр.Бургас
Миглена Кирилова Кинчева Втора ТК "Русе", гр.Русе
Микаела Огнянова Константинова Трета ТК "Дема", гр.София
МИЛА ИВАНОВА РИМПОПОВА Трета ТК "Димитровград", гр.Димитровград
Милена Петкова Коцева Втора ТК "Левски", гр.София
Минчо Огнянов Сербезов Трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Мира Кръстева Димова Трета ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Михаела Кафтанова Трета ТК "Дема", гр.София
Михаил Стефчев Петров Трета ТК "15:40", гр.София
Момчил Каменов Недев Трета
Моника Дианова Владимирова Втора ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Недялко Боянов Бойдев Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Никола Дончев Дончев Трета ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Николай Георгиев Когелов Трета ТК "Егалите", гр.Несебър
Николай Димитров Драганов Трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Николай Емилов Николов Трета ТК "Мачбол ", гр.Монтана
Николай Иванов Иванов Трета ТК "Дема", гр.София
Николай Иванов Пръвчев Трета ТК "Дема", гр.София
Николина Каменова Димитрова Трета ТК "Левски", гр.София
Петко Ивайлов Сиджимов Трета ТК "Орфей", гр.Кърджали
Петър Асков Василев Трета ТК "Тангра 95", гр.Търговище
Пламен Иванов Тушлеков Трета ТК "Враца 2013", гр.Враца
Радослав Владимиров Трета
Розалина Георгиева Юсева Трета ТК "Дема", гр.София
Росен Валентинов Крумов Трета ТК "Мачбол ", гр.Монтана
Росен Пенев Николов Трета ТК "Тенис Про", Севлиево
Росен Пенев Николов Трета ТК "Севлиево", гр.Севлиево
Росена Стефанова Драгнева Трета ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Росица Коцева Трета ТК "Левски", гр.София
Румен Драгоманов Василев бяла значка
Румен Илиев Симеонов Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Светозар Тодоров Тодоров Трета
Симеон Василев Трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Симона Ивелинова Иванова Трета
Слави Иванов Цингов Трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Славина Паскал Аргирова Трета ТК "Стрелец", гр.София
Снежана Томова Плачкова Втора ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Спас Георгиев Гулев Трета ТК "Берое", гр.Стара Загора
Станимир Киров Георгиев Трета
Станислав Венциславов Мутафов Трета ТК "Барс", гр.Велико Търново
Станислав Николаев Ников Трета ТК "Малееви", гр.София
Стефан Валентинов Пантов Трета ТК "Авеню", гр.Бургас
Стефан Георгиев Миланов Втора
Стефан Куртев Христов Трета ТК "Авеню", гр.Бургас
Стефан Радославов Миринчев Трета ТК "Авеню", гр.Бургас
Стефани Милкова Милева Трета ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Стойчо Язаджиев Трета ТК "Хасково", гр.Хасково
Стоян Георгиев Николов Трета
Теодор Петев Николов Трета
Тихомир Валентинов Симов Трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Тихомир Гочев Чемширов Трета
Тихомир Диянов Тодоров Трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Тихомир Стоянов Плугаров Трета ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Тодор Георгиев Тодоров Първа
Тони Иванов Венелинов Втора
Тотка Велкова Казакова Втора ТК "Левски", гр.София
Христо Динев Трета ТК "Банкя", гр.София
Христо Валентинов Менков Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Христо Иванов Тошев Трета
Христоско Василев Атанасов Трета ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Цвети Мирославова Йотова Трета ТК "Дема", гр.София
Цветомира Мирославова Николова Трета ТК "Виа Тенис Стар", гр.София
Чавдар Георгиев Костов Трета ТК "НСА", гр.София
Чавдар Георгиев Кузманов Трета ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Юлияна Руменова Диамандиева Трета

 

©Българска Федерация по Тенис изработка pushka.eu  
Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+