Меню Вход

Главни съдии

Списък Главни съдии с платена картотека за 2018

Списък Главни съдии с платена картотека за 2018

Съдия Категория Клубна принадлежност
Адриан Алексеев Стоименов трета ТК "НСА", гр.София
Албена Добрева Цветкова трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Александър Георгиев Пенев втора ТК "15:40", гр.София
Александър Лъчезаров Михайловски трета ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив
Алина Виталиева Каражова трета ТК "Бароко Спорт", гр.София
Андон Атанасов Андонов трета ТК "Каварна", гр.Каварна
Андреана Николова Филева трета
Анита Тодорова Палийска трета ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Анна Бачева трета ТК "Феър Плей", гр.София
Антоанета Димитрова Димитрова б. значка
Антон Христов Костов трета ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора
Атанаска Стоянова Рашкова трета ТК "Академик 83", гр.Пловдив
Богомил Радославов Радославов трета ТК "Шуменец", Шумен
Боряна Петрова Джумалийски първа ТК "Русе", гр.Русе
Боян Тодоров Райчев трета ТК "Каварна", гр.Каварна
Валентин Варадинов Спенджаров трета ТК "Хасково", гр.Хасково
Весела Иванчева трета ТК "Стрелец", гр.София
Веселина Любенова Донева ср. значка
Виктория Ангелова Ангелова трета
Владислав Георгиев Матеев трета ТК "Изида", гр.Добрич
Георги Пламенов Николов трета ТК "Велто", гр.Варна
Георги Пламенов Николов трета ТК "Велто", гр.Варна
Георги Спасов Гулев втора ТК "Берое", гр.Стара Загора
Глория Любенова Стоянова трета
Даниел Господинов Петков трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Денис Али Кемал трета ТК "Актив спорт", гр.Асеновград
Десислава Антонова Джоргова- Денова трета ТК "Септември 2006", гр.София
Диан Владимиров Латунов трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Димитрина Андонова Иванова трета ТК "15:40", гр.София
Димитър Георгиев Аврамов трета ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Добрина Радкова Стоянова втора ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Ева Емилова Владева трета
Евгения Енева трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Евлоги Николов Вълчанов трета
Елена Григорова Николова-Петкова трета ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Елена Седефова Андонова трета
Елена Славова Цингова втора ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Ивайло Иванов Коев трета Българска Федерация по Тенис
Ивайло Калинов Бучински б. значка ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград
Ивайло Недялков Цветков б. значка
Ивайло Николаев Илиев трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Ивайло Петров Петров трета ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Ивелин Георгиев Иванов трета ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора
Илиан Калинов Анастасов трета ТК "Университетски клуб Академик", гр.Благоевград
Йордан Иванов Димитров трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Йордан Орлинов Гаврилов трета ТК "Диана", гр.София
Катя Ганчева Брезина-Илиева трета ТК "Дема", гр.София
Кирил Петров Кирилов трета ТК "Дема", гр.София
Константин Красенов Буюклиев трета
Костадинка Александрова Стоилова трета ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Красимира Стефанова Господинова трета ТК "Русе", гр.Русе
Кристин Русланов Грозданов трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Лора Станиславова Станчева трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Любен Чобанов трета ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Любомир Станимиров Бадински б. значка
Мариана Колева Ненова втора ТК "Дема", гр.София
Марин Димитров Атанасов трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Марин Минков Хитров трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Мария Антонова Раденкова втора
Методи Красимиров Кирилов трета ТК "Нефтохимик", гр.Бургас
Милена Петкова Коцева първа ТК "Левски", гр.София
Николай Георгиев Стойчев трета ТК "Вамос", гр.Пещера
Николай Емилов Николов трета ТК "Мачбол ", гр.Монтана
Николай Иванов Парасков трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Николай Иванов Пръвчев втора ТК "Дема", гр.София
Николина Каменова Димитрова трета ТК "Левски", гр.София
Петър Асков Василев трета ТК "Тангра 95", гр.Търговище
Пламен Иванов Тушлеков трета ТК "Враца 2013", гр.Враца
Радослав Илиев Дермански трета ТК "Престиж", гр.Велико Търново
Радостин Мариянов Радославов трета ТК "НСА", гр.София
Росен Валентинов Крумов трета ТК "Мачбол ", гр.Монтана
Росен Пенев Николов трета ТК "Тенис Про", Севлиево
Росен Пенев Николов трета ТК "Севлиево", гр.Севлиево
Росица Коцева трета ТК "Левски", гр.София
Силвия Ботушарова втора ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Снежана Томова Плачкова втора ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Спас Георгиев Гулев втора ТК "Берое", гр.Стара Загора
Станислав Николаев Ников трета ТК "Малееви", гр.София
Стефани Милкова Милева трета ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Тихомир Валентинов Симов трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Тихомир Стоянов Плугаров трета ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Тодор Георгиев Тодоров първа
Тодор Цветков Бешевишки втора ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Тони Иванов Венелинов трета
Траян Илиев Мучев втора ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Христомир Йорданов Мицов трета ТК "Приста 2011", гр.Русе
Христоско Василев Атанасов трета ТК "Спорт Палас", гр.Сливен
Цветомира Мирославова Николова трета ТК "Виа Тенис Стар", гр.София

 

©Българска Федерация по Тенис изработка pushka.eu  
Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+