Меню Вход

Главни съдии

Списък Главни съдии с платена картотека за 2018

Списък Главни съдии с платена картотека за 2018

Съдия Категория Клубна принадлежност
Албена Добрева Цветкова трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Андреана Николова Филева трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Антоанета Димитрова Димитрова б. значка
Антон Христов Костов трета ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора
Атанаска Стоянова Рашкова трета ТК "Академик 83", гр.Пловдив
Боряна Петрова Джумалийски първа ТК "Русе", гр.Русе
Валентин Варадинов Спенджаров трета ТК "Хасково", гр.Хасково
Весела Иванчева трета ТК "Стрелец", гр.София
Виктория Ангелова Ангелова трета ТК "Албена", гр.Пловдив
Георги Пламенов Николов трета ТК "Велто", гр.Варна
Георги Спасов Гулев втора ТК "Берое", гр.Стара Загора
Глория Любенова Стоянова трета
Десислава Антонова Джоргова- Денова трета ТК "Септември 2006", гр.София
Диан Владимиров Латунов трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Димитър Георгиев Аврамов трета ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Евгения Енева трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Елена Славова Цингова втора ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Ивайло Калинов Бучински б. значка ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград
Ивайло Николаев Илиев трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Ивайло Петров Петров трета ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Йордан Иванов Димитров трета ТК "Кристи", гр.Дряново
Костадинка Александрова Стоилова трета ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Кристин Русланов Грозданов трета ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Любен Чобанов трета ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Любомир Станимиров Бадински б. значка
Мариана Колева Ненова втора ТК "Дема", гр.София
Марин Димитров Атанасов трета ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Марин Минков Хитров трета ТК "Троян СТК", гр.Троян
Мария Антонова Раденкова втора
Методи Красимиров Кирилов трета ТК "Нефтохимик", гр.Бургас
Милена Петкова Коцева първа ТК "Левски", гр.София
Николай Иванов Парасков трета ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Николай Иванов Пръвчев втора ТК "Дема", гр.София
Николина Каменова Димитрова трета ТК "Левски", гр.София
Пламен Иванов Тушлеков трета ТК "Враца 2013", гр.Враца
Росен Пенев Николов трета ТК "Габрово", гр.Габрово
Росица Коцева трета ТК "Левски", гр.София
Силвия Ботушарова втора ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Спас Георгиев Гулев втора ТК "Берое", гр.Стара Загора
Тодор Георгиев Тодоров първа
Тони Иванов Венелинов трета
Цветомира Мирославова Николова трета ТК "Виа Тенис Стар", гр.София
Юмер Юсеинов Юмеров трета ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Юри Дойчев Дойчев втора

 

©Българска Федерация по Тенис изработка pushka.eu  
Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+