Меню Вход

Прояви

ПРОГРАМА НА ТУРНИРИТЕ

НА ОТБОРИТЕ ДО 12 ГОДИНИ

НА ПРОЕКТА 3Т през 2018 г.

 

ОТБОР А

-         Оре, Франция, 05-12 март

-         Анталия, Турция, 12-20 март

-         Лимасол, Кипър, 02-10 април

-         Добрич, България, 30 април-6 май  

-         Букурещ, Румъния, 5 май-13 май

-         Порто Сан Джорджо, Италия, 25 юни-1 юли

-         Сливен, България, 16 юли -22 юли

-         София, България 20 август – 26 август

-         Грединян, Франция 29 октомври-4 ноември

ОТБОР Б

-         Добрич, България, 30 април-6 май 

-         Прокупле, Сърбия, 07 май-13 май

-         Будаьорс, Унгария, 25 юни-1 юли

-         Сливен, България, 16 юли-22 юли

-         София, България, 20 август-26 август

-         Анталия, Турция, 19 ноември-25 ноември

 

ПРОГРАМА НА ТУРНИРИТЕ

НА ОТБОРИТЕ ДО 14 ГОДИНИ

НА ПРОЕКТА 3Т през 2018 г.

 

ОТБОР А

-         Москва, Русия, 01 януари-7 януари

-         Тарб, Франция, 22 януари-28 януари

-         Стокхолм, Швеция 26 февруари- 4 март

-         Мая, Португалия, 26 март-1 април

-         Сливен, България, 7 май-13 май

-         Букурещ, Румъния, 21 май-27 май

-         Албена, България, 28 май-3 юни

-         Хаселт, Белгия, 6 август-12 август

-         Созопол (ITF U18), България, 22 септември-30 септември

-         Дорнбирн (ITF U18), Австрия, 22 октомври-28 октомври

 

ОТБОР Б

-         Букурещ, Румъния 19 февруари-25 февруари

-         Сливен, България, 7 май-13 май

-         Букурещ, Румъния, 21 май-27 май

-         Албена, България, 28 май-3 юни

-         Оточец, Словения, 9 юли- 15 юли

-         Левски, България, 30 юли-5 август

-         Свиленград, България, 06 август-12 август

-         Бароко (ТЕ U16), България, 15 октомври-21 октомври

-         Истанбул, Турция, 11 ноември-18 ноември

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+