Меню Вход

Започнаха решителните мачове на Държавен турнир до 14 г. в Пловдив

Започнаха решителните мачове на Държавен турнир до 14 г. в Пловдив
09-11-2018 21:07
Днес на кортовете на зала „Атаро Клима" в гр. Пловдив започнаха мачовете от основната схема на Държавен турнир за юноши и девойки до 14 годишна възраст. Надпреварата започна преди три дни със срещи от квалификациите. Ето и резултатите от осминафиналите при юношите и девойките.

 

Юноши 1/8- финали :

Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 2:2, л.з.

Георги Георгиев (ТК "Свиленград") – Антоний Ангелов (ТК "Изида", гр.Добрич) 6:0, 6:0

Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) 6:2, 3:6, 6:4

Хари Радков (ТК "Левски", гр.София) – Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:2, 7:5

Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Християн Боримечков (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6:3, 6:3

Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – Димитър Къртев (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив) 6:3, 6:2

Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Христиан Биджев (ТК "Малееви", гр.София) 6:1, 6:1

Борислав Златанов (ТК "Пазарджик") – Ангел Владов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:4, 6:1


Жребий – юноши ¼ финали :

Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Георги Георгиев (ТК "Свиленград")

Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – Хари Радков (ТК "Левски", гр.София)

Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Борислав Златанов (ТК "Пазарджик")


Девойки 1/8- финали :

Мария Рогачева (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив) – Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6:2, 7:5

Александра Габровска (ТК "15:40", гр.София) – Виктория Санкийска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 4:6, 6:2, 6:4

Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) 7:5, 7:5

Мегън Кунинска (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Преслава Кръстева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 2:6, 6:1, 6:2

Емилия Любенова (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив) – Венета Генчева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6:4, 6:3

Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Виктория Кънчева (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6:3, 5:7, 7:5

Каталина Петрова (ТК "15:40", гр.София) - Александра Желева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 4:6, 6:4, 6:3

Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) – Лидия Енчева (ТК "Силистра") 6:1, 6:1 


Жребий – девойки ¼ финали :

Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Мегън Кунинска (ТК "Кристи", гр.Дряново)

Мария Рогачева (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив) – Александра Габровска (ТК "15:40", гр.София)

Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Емилия Любенова (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив)

Каталина Петрова (ТК "15:40", гр.София) – Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) 

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+