Меню Вход

Известни са финалистите на квалификационните турнири – „3Т - Тийм Тенис Талант“

Известни са финалистите на квалификационните турнири – „3Т - Тийм Тенис Талант“
26-10-2018 19:33
На кортовете на пловдивските ТК "Локомотив" и ТК "Албена" се провеждат квалификационните турнири до 11 г и до 13 г. по програмата „3Т – Тенис, Тийм, Талант". Турнирите са и първа квалификация за определяне на отборите за четвъртото издание на програмата „3Т – Тенис, Тийм, Талант" на БФТ и нейните партньори БНП „Париба", „Адвент Груп", „Атаро Клима" и „Асикс". Вторият етап от селекцията ще бъде на държавните зимни първенства до 12 г и 14 г., които ще се проведат през месец декември. Ето и всички резултати от груповата фаза и полуфиналите.


Момчета до 11 г. 

Група „А"

Резултати :

Иван Монов - Виторио Станков 6:1, 6:2

Ивайло Симеонов – Йоан Найденов 3:6, 6:2, 6:3

Иван Монов – Йоан Найденов 6:1, 6:2

Ивайло Симеонов – Виторио Станков 6:2, 6:2

Ивайло Симеонов – Иван Монов 6:4, 7:5

Йоан Найденов – Виторио Станков 6:0, 6:2

Класиране :

1. Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново)

2. Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен)

3. Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София)

4. Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София)


Група „Б"

Резултати :

Александър Василев – Даниъл Спасов 6:1, 6:4

Робен Гавани – Иван Иванов 4:6, 6:4, 7:6 (5)

Александър Василев – Иван Иванов 6:1, 4:6, 6:1

Робен Гавани – Даниъл Спасов 6:3, 6:4

Александър Василев – Робен Гавани 5:7, 6:3, 6:2

Иван Иванов – Даниъл Спасов 6:4, 6:4

Класиране :

1. Александър Василев (ТК "15:40", гр.София)

2. Робен Гавани (ТК "Свиленград")

3. Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна)

4. Даниъл Спасов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна)


Полуфинали 1/4-място :

Робен Гавани – Ивайло Симеонов 3:6, 6:2, 7:5

Александър Василев – Иван Монов 6:4, 6:1

Полуфинали 5/8-място :

Йоан Найденов – Даниъл Спасов 4:1, л.з.

Иван Иванов – Виторио Станков 7:6(6), 7:6(6)


Момичета до 11 г.

Група „А"

Резултати :

Елизара Янева – Златина Ангелова 6:2, 6:0

Ивона Савекова – Галена Кръстенова 6:3, 3:6, 6:4

Елизара Янева – Галена Кръстенова 6:0, 6:0

Ивона Савекова – Златина Ангелова 6:2, 0:6, 6:3

Елизара Янева – Ивона Савекова 6:1, 6:2

Златина Ангелова – Галена Кръстенова 3:6, 7:5, 6:4

Класиране :

1. Елизара Янева (ТК "Академик 83", гр.Пловдив)

2. Ивона Савекова (ТК "Пиронкови", гр.Пловдив)

3. Златина Ангелова (ТК "Испано", гр.Варна)

4. Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив)


Група „Б"

Резултати :

Йоана Константинова – Анджелина Караминкова 6:0, 6:1

Ева Николова – Биляна Милчева 6:1, 7:5

Йоана Константинова – Ева Николова 6:0, 6:1

Биляна Милчева – Анджелина Караминкова 6:3, 6:2

Йоана Константинова – Биляна Милчева 6:2, 6:1

Анджелина Караминкова – Ева Николова 6:3, 7:6 (2)

Класиране :

1. Йоана Константинова (ТК "Плевен 90", гр.Плевен)

2. Ева Николова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив)

3. Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София)

4. Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)


Полуфинали 1/4-място :

Елизара Янева – Ева Николова 60 61

Йоана Константинова – Ивона Савекова 60 63

Полуфинали 5/8-място :

Златина Ангелова – Анджелина Караминкова 6:4, 3:6, 6:3

Биляна Милчева – Галена Кръстенова 7:6(3), 6:4


Юноши до 13 г.

Група „А"

Резултати :

Адрияно Дженев – Ангел Владов 6:0, 6:0

Илиян Радулов – Димитър Пенчев 6:2, 6:4

Илиян Радулов – Ангел Владов 6:2, 62

Адрияно Дженев – Димитър Пенчев 6:3, 6:1

Адрияно Дженев – Илиян Радулов 6:4, 2:6, 6:3

Димитър Пенчев – Ангел Владов 6:2, 6:3

Класиране :

1. Адрияно Дженев ТК "Хасково 2015", гр.Хасково

2. Илиян Радулов ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив

3. Димитър Пенчев ТК "Кристи", гр.Дряново

4. Ангел Владов ТК "Супер Спорт", гр.Варна


Група „Б"

Резултати :

Дейвид Симеонов – Павел Маринов 6:3, 6:4

Виктор Марков – Георги Георгиев 6:3, 6:1

Павел Маринов – Виктор Марков 6:2, 6:7 (4), 7:6 (4)

Дейвид Симеонов – Георги Георгиев 6:4, 7:6 (5)

Виктор Марков – Дейвид Симеонов 6:4, 3:6, 7:5

Георги Георгиев – Павел Маринов 6:4, 6:1

Класиране :

1. Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София)

2. Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново)

3. Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград)

4. Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)


Полуфинали 1/4-място :

Адрияно Дженев – Дейвид Симеонов 6:1, 6:0

Илиян Радулов – Виктор Марков 6:3, 6:3

Полуфинали 5/8-място :

Димитър Пенчев – Павел Маринов 6:2, 6:4

Георги Георгиев – Ангел Владов 6:1, 6:2


Девойки до 13 г.

Група „А"

Резултати :

Йоанна Радулова – Мария Рогачева 6:3, 61

Ангела Ганева – София Делева 6:0, 60

Мария Рогачева – Ангела Ганева 7:5, 0:6, 6:3

Йоанна Радулова – София Делева 6:0, 6:0

Мария Рогачева - София Делева 6:1, 6:0

Йоанна Радулова – Ангела Ганева 6:4, 6:3

Класиране :

1. Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив)

2. Мария Рогачева (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив)

3. Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново)

4. София Делева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково)


Група „Б"

Резултати :

Росица Денчева – Габриела Митева 6:7 (6), 6:1, 6:1

Ева Бусаад – Яна Кирчева 6:1, 61

Росица Денчева – Ева Бусаад 6:4, 6:2

Габриела Митева – Яна Кирчева 6:2, 6:1

Росица Денчева – Яна Кирчева 6:2, 6:3

Ева Бусаад – Габриела Митева 4:6, 7:5, 6:4

Класиране :

1. Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен)

2. Ева Бусаад (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

3. Габриела Митева (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

4. Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София)


Полуфинали 1/4-място :

Йоанна Радулова – Ева Бусаад 6:0, 6:3

Росица Денчева – Мария Рогачева 6:1, 6:2

Полуфинали 5/8-място :

Ангела Ганева – Яна Кирчева 6:3, 6:1

Габриела Митева – София Делева 6:1, 6:0

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+