Меню Вход

19 българчета се класираха за осминафиналите на „Avenue Cup“

19 българчета се класираха за осминафиналите на „Avenue Cup“
10-10-2018 20:15
19 родни тенисисти /10 юноши и 9 девойки/ се класираха за третия кръг на турнира от пета категория на ITF „Avenue Cup" в Бургас. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК „Авеню".

 

При юношите напред продължават : Самуил Конов (ТК "Испано", гр.Варна), Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна), Денислав Проданов (ТК "Авеню", гр.Бургас), Симеон Костов (ТК "Авеню", гр.Бургас), Симеон Терзиев (ТК "Диана", гр.София), Диан Недев (ТК "Шуменец", Шумен), Мерт Рамадан (ТК "Хасково"), Васил Димитров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София), Христо Валеов (ТК "Локомотив 1929", София) и Веселин Киселков (ТК "Авеню", гр.Бургас).


Резултати :

Юноши 2- кръг :

Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) – № 5 Самуил Конов (ТК "Испано", гр.Варна) 1-6, 1-6

№ 9 Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) – Лазар Данич (Сърбия) 6-4, 6-4

Джузепе Бонати (Италия) – №10 Денислав Проданов (ТК "Авеню", гр.Бургас) 7-6(4), 2-6, 1-6

№15 Веселин Киселков (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Димитър Симеонов (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 4:6, 6:4, 6:2

Миран Безак (Сърбия) - №13 Симеон Костов (ТК "Авеню", гр.Бургас) 3-6, 2-6

Лука Стефанович (Сърбия) - №4 Симеон Терзиев (ТК "Диана", гр.София) 3-6, 2-6

Матей Палкау (Румъния) – №2 Диан Недев (ТК "Шуменец", Шумен) 4-6, 1-6

Мерт Рамадан (ТК "Хасково") – №14 Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) 6-2, 6-7(8), 6-3

№3 Васил Димитров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Алекс Ганчев (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив) 6-4, 6-3

№ 7 Христо Валеов (ТК "Локомотив 1929", София) – Михаел Михайлов (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-1, 6-2

№12 Стефан Андрей (Румъния) – Данко Йорданов (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6-3, 6-3

Владимир Попов (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – № 8 Лука Андонов (Македония) 4-6, 7-5, 1-6

Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) – №11 Димитриос Хумис (Гърция) 2-6, 5-7

№16 Тоган Токач (Турция) – Александър Темов (ТК "Диана", гр.София) 6-3, 6-4


При девойките победи днес записаха пет българки : Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас), Даря Шаламанова (ТК "Авеню", гр.Бургас), Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София), Елена Кралева (ТК "Авеню", гр.Бургас) и Виктория Велева.


Девойки 2-кръг :

№7 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 7-5, 6-2

Беатрис Спасова (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) – № 2 Даря Шаламанова (ТК "Авеню", гр.Бургас) 2-6, 2-6

№3 Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София) – Анита Иванова (ТК "Нова Загора") 6-2, 6-2

№1 Елена Кралева (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Камелия Трандафиреску (Румъния) 6-2, 6-2

Виктория Велева – №11 Лавиния Саву (Румъния) 6-3, 6-2

Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – №10 Стефана Лазар (Румъния) 1-6, 5-7

Далия Георгиева (ТК "Хасково 2015") – №5 Илайда Байкан (Турция) 4-6, 2-6

Вчера за третия кръг при девойките се класираха още четири българки : №12 Лилия Димова (ТК "Хасково 2015"), №13 Катерина Димитрова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив), №15 Мирела Шкумбова (ТК "Банкя", гр.София) и Виолина Митрофанова (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен).

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+