Меню Вход

19 българчета започнаха с победи на „Avenue Cup“

19 българчета започнаха с победи на „Avenue Cup“
09-10-2018 22:54
19 родни тенисисти /9 юноши и 10 девойки/ записаха победи на старта на турнира от пета категория на ITF „Avenue Cup" в Бургас. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК „Авеню". Още 10 юноши и 4 девойки са поставени и ще започнат утре от втория кръг на турнира.

Резултати :

Юноши 1- кръг :

Данко Йорданов – Артьом Бек 7-6(3), 6-0

Лукас Неагу (Румъния) – Владимир Попов 3-6, 1-6

Михаел Михайлов – Лука Попeску (Румъния) 6-2, 6-3

Драгомир Драганов – Фахран Амири (САЩ) 6-0, 6-4

Филип Зилкай (Словакия) – Динко Динев 6-0, 3-6, 1-6

Каспер Пиекарек (Полша) – Март Рамадан 3-6, 6-2, 6-7(2)

Григорий Фирсин (Русия) – Димитър Симеонов 2-6 0-6

Михайл Горохов (Русия) – Алекс Ганчев 7-5, 4-6, 1-6

Александър Темов – Никола Керемедчиев 6-4, 6-4

Евгени Червенков – Милан Безак (Словакия) 1-6, 0-6

Матей Палкау (Румъния) – Виктор Георгиев 6-0, 6-0

Лазар Данич (Сърбия) – Ивайло Дечев 6-1, 6-3

Марио Радев – Стефан Никула (Румъния) 4-6, отказване на Радев

Джузепе Бонаити (Италия) – Виктор Начков 6-3, 6-3

Любослав Иванчев – Лука Стефанович (Сърбия) 1-6, 4-6

Янаки Милев – Георге Огнянов (Русия) 3-6, 6-2, 6-7(7)


Девойки 1 – кръг:

Елисавета Карпунина (Русия) – Далия Георгиева 1-6, 0-6

Дария Тот (Румъния) – Анита Иванова 0-6, 5-7

Белослава Велева – Виктория Велева 1-6, 1-6

№15 Мирела Шкумбова – Мартина Смоленова (Словакия) 6-4, 6-3

Лолита Гикасян (Украйна) – Мария Танева 2-6, 4-6

Денис Генчева – Михаела Цонева 3-6, 2-6

Дария Юла (Румъния) – Беатрис Спасова 6-7(7), 5-7

Елмона Ловчанова – Татяна Пушкина (Русия) 1-6, 4-6

Пиа Кранхолд (Германия) – Надежда Костова 6-0, 6-2

Илайда Озтурк – Камелия Трандафиреску (Румъния) 4-6, 3-6

Никол Дочева – Василики Самара (Гърция) 5-7, 5-7

Анна Зирянова (Русия) – Никол Русева 6-1, 6-3


Девойки 2-кръг :

Виолина Митрофанова – №16 Анастасия Ковалевская (Русия) 6-0, 6-2

№12 Лилия Димова – Ивайла Градинарова 3-6, 6-3, 6-4

№13 Катерина Димитрова – Мариана Миндева 6-0, 6-2

№15 Мирела Шкумбова – Мартина Смоленова (Словакия) 6-4, 6-3

Стела Симеонова – №14 Чезера Пенчея (Румъния) 4-6, 2-6

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+