Меню Вход

Официално откриване на Държавното отборно първенство до 12 год.

Официално откриване на Държавното отборно първенство до 12 год.
03-07-2018 16:02
Днес на кортовете на ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора се проведе официалното откриване на Държавното отборно първенство за момчета и момичета до 12 год. На церемонията присъстваха Катерина Генова – ген. секретар на БФТенис, Петко Крумов - главен експерт "Туризъм, спорт и младежки дейности" в Община Стара Загора, Цветелин Богданов – председател на ТК "Августа Траяна", Красимир Михайлов – тунирен директор и Любомир Бадински – главен съдия.

В турнира участват 21 отбора при момчетата и 13 при момичетата. В първеството участват тенис-клубове от София, Стара Загора, Пловдив, Дряново, Пазарджик, Русе, Варна, Свиленград, Хасково, Шумен, Нова Загора, Асеновград и Плевен.


СПИСЪК НА УЧАСТВАЩИТЕ ОТБОРИ


МОМЧЕТА :

1 ТК „15:40 1", гр.София

2 ТК „Августа Траяна 1", гр.Стара Загора

3 ТК „Албена 1", гр.Пловдив

4 ТК „Кристи 1", гр.Дряново

5 ТК „Левски 1", гр.София

6 ТК „Малееви 1", гр.София

7 ТК „Пазарджик 1", гр.Пазарджик

8 ТК „Приста 2011 1", гр.Русе

9 ТК „Про спорт 1", гр.София

10 ТК „Про спорт 2", гр.София

11 ТК „Супер Спорт 1", гр.Варна

12 ТК „Черно море Елит 1", гр.Варна

13 ТК „Локомотив 1", гр.Пловдив

14 ТК „Свиленград 1", гр.Свиленград

15 ТК „Вектор Тенис Спорт 1", гр.София

16 ТК „Хасково 2015 1", гр.Хасково

17 ТК „Бароко Спорт 1", гр.София

18 ТК „Испано 1", гр.Варна

19 ТК „Шуменец 2+", гр. Шумен

20 ТК „Шуменец 3", гр. Шумен

21 ТК „Шуменец 4", гр.Шумен


МОМИЧЕТА :

1 ТК „Нова Загора 1", гр.Нова Загора

2 ТК „Асеновград 1", гр.Асеновград

3 ТК „15:40 2", гр.София

4 ТК „Албена 1", гр.Пловдив

5 ТК „Левски 1", гр.София

6 ТК „Локо 98 1", гр.Пловдив

7 ТК „Плевен 90 1", гр.Плевен

8 ТК „Славия Бомел 9 1", гр.София

9 ТК „Хасково 2", гр.Хасково

10 ТК „Черно море Елит 1", гр.Варна

11 ТК „Черноморец 1", гр.Бургас

12 ТК „Хасково 2015 2", гр.Хасково

13 ТК „Шуменец 1", гр. Шумен


Срещите ще се играят на кортовете на Тенис-клуб „Августа Траяна" от 9:30 часа в дните на турнира.

Финалите на първенството са на 6 юли.

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+