Меню Вход

Ясни са четвъртфиналистите на Държавното първенство до 16 год.

Ясни са четвъртфиналистите на Държавното първенство до 16 год.
21-06-2018 20:00
Днес станаха ясни четвъртфиналистите на Държавно лично първенство на открито юноши и девойки до 16 годишна възраст. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК "Спорт Палас", гр.Сливен, а финалите са на 24 юни.

 

При юношите поставеният под №1 Пьотр Нестеров ТК "Черно море Елит ", гр.Варна победи Никола Колячев ТК "Диана", гр.София с 6:1, 6:3.

За четвъртфиналите се класираха още Денислав Проданов ТК "Авеню", гр.Бургас, Николай Неделчев ТК "Виа Тенис Стар", гр.София, Марио Радев ТК "15:40", гр.София, Васил Димитров ТК "Виа Тенис Стар", гр.София, Самуил Конов ТК "Испано", гр.Варна, Александър Темов ТК "Диана", гр.София и Максимилиан Борисов ТК "15:40", гр.София


Резултати 1/8-финали :

Юноши :

Денислав Проданов - Денислав Маринов 6:2, 6:2

Николай Неделчев - Виктор Марков 6:0, 6:2

Марио Радев- Ивайло Дечев 6:1, 6:1

Пьотр Нестеров - Никола Колячев 6:1, 6:3

Васил Димитров - Веселин Киселков 7:5, 6:3

Самуил Конов - Габриел Зисис 6:0, 6:0

Александър Темов - Никола Керемедчиев 6:2, 6:2

Максимилиан Борисов - Мерт Рамадан 6:4, 6:4

При девойките Стефания Ламбрева ТК "Академик 83", гр.Пловдив победи втората поставена Дария Великова ТК "15:40", гр.София с 6:7(5), 6:3, 6:2. Поставената под №1 Ралица Александрова ТК "НСА", гр.София победи Виолина Митрофанова ТК "Спорт Палас", гр.Сливен със 7:5, 6:0. Държавната шампионка в зала Дария Радулова ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора се наложи над Мила Георгиева ТК "Малееви", гр.София с 6:3, 6:2. За четвъртфиналите се класираха още Мирела Шкумбова ТК "Банкя", гр.София, Даря Шаламанова ТК "Авеню", гр.Бургас, Елена Кралева ТК "Авеню", гр.Бургас, Лилия Димова ТК "Хасково 2015" и Никол Русева ТК "Престиж", гр.Велико Търново.


Девойки :

Мирела Шкумбова - Илайда Юзтюрк 6:2, 6:4

Даря Шаламанова - Ира Тодориева 6:2, 6:1

Елена Кралева - Анита Иванова 6:4, 6:1

Ралица Александрова - Виолина Митрофанова 7:5, 6:0

Лилия Димова - Стела Симеонова 6:7(4), 6:2, 6:3

Никол Русева - Дарина Великова 6:1, 6:0

Стефания Ламбрева - Дария Великова 6:7(5), 6:3, 6:2

Дария Радулова - Мила Георгиева 6:3, 6:2


Програма :

22.06.18 - трети кръг единично основна схема - юноши и девойки

финали двойки - юноши и девойки

финали смесени двойки основна схема - юноши и девойки

23.06.18 - 1/2 финали единично - юноши и девойки

24.6.18 - финали единично - юноши и девойки

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+