Меню Вход

203 тенисисти ще спорят за титлите на Държавното първенство до 14 год.

203 тенисисти ще спорят за титлите на Държавното първенство до 14 год.
11-06-2018 20:04
102 юноши и 101 девойки ще спорят за призовите места на Държавното лично първенство на открито за юноши и девойки до 14 годишна възраст. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК "15:40", гр.София, а финалите са на 17 юни. Утре 12 юни в 19.00 часа надпреварата ще бъде открита официално. Участниците ще бъдат приветствани от Изпълнителния Директор на Тенис Европа г-н Томас Хамерл.

 

От вчера започнаха и квалификационните мачове за определяне на основната схема при юношите и девойките.

Ето резултатите от днес:


Юноши :


Квалификации – кръг №3 :

Виктор Киров - Хари Радков 4:2, 0:4, 4:2

Ферхат Рашидов - Светослав Ангелов б.и.

Момчил Петров - Димитър Томов 3:5, 4:1, 5:4(3)

Спас Даражански - Цветомир Томов 4:0, 4:0

Христиан Биджев - Виктор Стоянов 4:0, 4:2

Ангел Владов - Георги Панайотов 4:2, 4:0

Ерик Владимиров - Димитър Михайлов 4:1, 4:1

Джордж Лазаров - Иван Иванов 4:1, 4:1

Ивайло Симеонов - Петър Йорданов 4:2, 2:4, 4:1

Велизар Илиев - Константин Лечев 4:2, 4:0

Никола Сийчанов - Алън Димов 4:1, 4:2

Йоан Найденов - Георги Сендов 4:2, 4:1

Алекс Генчев - Стефан Тонев 5:4(2), 4:0

Денис Йончев - Димитър Байчев 4:1, 3:5, 4:2

Анас Маздрашки - Деян Валентинов 4:0, 4:1

Александър Василев - Калоян Георгиев 4:1, 5:4(4)


Девойки :

Квалификации – кръг №2

Цвета Радева - Ванеса Пилевска 4:1, 4:2

Натали Добрева - Ева Николова 4:2, 4:0

Рая Момчева - Калина Димова 4:2, 4:2

Мила Георгиева - Дуйгу Рамадан 4:2, 4:0

Каталина Петрова - Михаела Йорданова 5:3, 4:0

Марина Иванова - Никол Симеонова 5:4(5), 4:1

Ралица Гръблева - Десислава Меразчиева 5:3, 4:2

Мегън Кунинска - Полина Георгиева 4:0, 4:1

Елизара Янева - Сияна Михов 4:1, 4:1

Естела Иванова - Мина Колева 4:0, 4:2

Вероника Железова - Кристина Василева 4:2, 4:0

Александра Желева - Алина Кукова 4:1, 4:0

Ива Иванова - Атина Пападопулу 4:0, 4:1

Мелиса Расим - Александра Александрова 4:2, 4:2

Виктория Парашева - Никол Николова 4:1, 5:3

Александра Матева - Анита Грозева 4:0, 4:0

Яна Кирчева - Мая Александрова 5:3, 0:4, 4:2

Гергана Бунева - Христина Димитрова 2:4, 4:1, 4:2

Пламена Кавазова - Рахиме Мехмедалиева 4:1, 4:0

Мартина Костенко - Йоана Иванова 4:2, 4:0

Гергана Мръвкова - Стефани Георгиева 4:0, 4:2

Славка Дерилова - Мира Василева 4:2, 5:3

Мира Зиколова - Илона Касабова 5:4(6), 4:2

Йоана Константинова - Андреа Замфирова 4:0, 4:0

Александра Габровска - Габриела Стоянова 4:0, 4:1

Гергана Айзнер - Дарина Тодорова 5:4(5), 4:0

Йоана Дряновска - Диана Димитрова 4:0, л.з.

Венета Генчева - Преслава Кръстева 4:0, 4:2

Виктория Санкийска - Елисавета Пройнова 5:4(6), 2:4, 4:0

Биляна Милчева - Яна Йорданова 5:4(3), 3:5, 5:3

Сиана Кавръкова - Дея Стоянова 4:1, 4:2

Лидия Енчева - Яна Пенчева 4:0, 4:2


Квалификации – кръг №3

Цвета Радева - Рая Момчева 4:1, 4:0

Мила Георгиева - Натали Добрева 5:4(4), 4:5(3), 4:2

Елизара Янева - Естела Иванова 4:0, 4:1

Мегън Кунинска - Марина Иванова 4:0, 5:3

Александра Желева - Вероника Железова 4:1, 4:0

Ива Иванова - Мелиса Расим 4:1, 4:1

Каталина Петрова - Ралица Гръблева 4:1, 4:1

Александра Матева - Виктория Парашева 4:2, 4:0

Яна Кирчева - Гергана Бунева 4:2, 4:1

Пламена Кавазова - Мартина Костенко 4:1, 4:0

Александра Габровска - Сиана Кавръкова 4:0, 4:0

Програма на първенството :

12.06 - квалификация момчета и момичета и първи кръг двойки момчета

13.06 - първи кръг основна схема момичета и момчета и първи кръг двойки момичета

14.06 - втори кръг основна схема момчета и момичета и втори кръг двойки момчета и момичета

15.06 - 1/4 финали основна схема момчета и момичета и 1/2 двойки момчета и момичета

16.06 - 1/2 финали основна схема момчета и момичета и финали двойки момчета и момичета

17.06 - финали основна схема момчета и момичета

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяFPI
Официални партньориHEADAsicsSoCourt
Медийни партньориTennis 24
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+