Габриел Донев и Златка Папазова спечелиха Мастърс-турнира до 12 г. в Разград

06-10-2008 03:00

Габриел Донев (М-Спорт) и Златка Папазова (Малееви) спечелиха Мастърс-турнира на БФТ за момчета и момичета до 12 г., който се проведе в Разград. Поради тежките метеорологични условия състезанието, което премина при отлична организация, завърши с един ден закъснение.

В челните тройки в крайното класиране са:момчета:1. Габриел Донев (“М-Спорт” София)2. Стоян Станков (“Черноморец” Бургас)3. Мирослав Георгиев (“Лозенец 2000” София)момичета:1. Златка Папазова (“Малееви” София)2. Габриела Михайлова (“Сливен 92”)3. Анастасия Николова (“Албена” Пловдив)

Наградите за призьорите бяха връчени от президента на ТК “Разград” Николай Цонев и от директора тенис развитие към БФТ Илия Атанасов. От името на участниците поздравления към организаторите поднесоха треньорите на победителите Тодор Донев (М-Спорт) и Валя Вълкова (Малееви).