Кулелиева с 2 титли от журналистическото първенство

20-05-2012 03:00
Десислава Кулелиева от вестник "24 часа" спечели две титли на Държавното първенство по тенис за журналисти СИБАНК. Фоторепортерката Кулелиева (на снимката) вчера триумфира на сингъл, а днес спечели и надпревата на двойки, след като заедно с партньорката си Биляна Караманолева (сп. "Фют") победиха на финала Христина Балинска (БТВ) и Росица Стойкова (7 дни спорт) с 6:1 гейма. На двойки при мъжете Иво Желев и Йордан Христов се наложиха в спора за трофея над Параскев Фереджанов и Чавдар Арнаудов с 6:2. В последния финал от програмата на сингъл за мъже над 55 години Борислав Костурков се справи с Тихомир Тинчев след тайбрек със 7:6, съобщи Спортал.В събота при мъжете голям успех записаха коментаторите на Евроспорт. Николай Драгиев стана шампион при най-младите, а Тодор Попов взе титлата в най-високата възрастова група.Призьорите получиха купи, медали и предметни награди от Петър Андронов, главен изпълнителен директор на СИБАНК. Победителите също така заслужиха право на участие на Световното първенство по тенис за журналисти в Италия през септември.