Меню Вход

Ясни са четвъртфиналите на Държавното първенство до 14 г. в София

Ясни са четвъртфиналите на Държавното първенство до 14 г. в София
19-08-2020 14:20
Станаха ясни четвъртфиналите при юношите и девойките на Държавното лично първенство по тенис на открито до 14 годишна възраст. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "15:40", гр.София.

 

Резултати, юноши, 1/8-финали:

№1 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) -

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) 6-1, 6-1

№6 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) - Емил Андреев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) 6-1, 6-1

№3 Ангел Владов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) -

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-2, 6-2

№5 Никола Маринов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - Даниъл Спасов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 7-5, 6-2

№8 Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) -

Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-0, 7-5

№4 Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) - Александър Сеизов (ТК "Левски", гр.София) 6-0, 6-2

Рафаел Зард (ТК "Диана", гр.София) - Виктор Атанасов (ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил) 6-0, 6-0

№2 Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Денис Йончев (ТК "Малееви", гр.София) 6-1, 6-0


Юноши,¼-финали:

№1 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - №6 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър)

№3 Ангел Владов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - №5 Никола Маринов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна)

№8 Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) - №4 Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)
№2 Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Рафаел Зард (ТК "Диана", гр.София)


Резултати, девойки, 1/8-финали:
№1 Александра Габровска (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - Соня Илиева (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) 6-0, 6-1
№5 Ивона Савекова (ТК "Локомотив", гр.Пловдив) - Кристина Василева (ТК "Дема", гр.София) 6-2, 6-3
Каталина Петрова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - Анджелина Костова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-3, 6-3
№8 Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) - Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София)
Габриела Иванова (ТК "Черноморец", гр.Бургас) - Ванеса Трифонова (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6-4, 7-5
№4 Венета Генчева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) - Ева Николова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-1, 6-3
№7 Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) - Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) 6-3, 6-1
№2 Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) - Силвия Стайкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-0, 6-1


Девойки, ¼-финали:

№1 Александра Габровска (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - №5 Ивона Савекова (ТК "Локомотив", гр.Пловдив)
Каталина Петрова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - №8 Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив)
Габриела Иванова (ТК "Черноморец", гр.Бургас) - №4 Венета Генчева (ТК "Бароко Спорт", гр.София)
№7 Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) - №2 Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)


Програма:

20.08. - 1/4 финали основна схема и 1/2 двойки

21.08. - 1/2 финали основна схема и ФИНАЛИ ДВОЙКИ

22.08. – ФИНАЛИ ОСНОВНА СХЕМА

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+