Меню Вход

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното първенство до 14 г. в София

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното първенство до 14 г. в София
18-08-2020 17:43
Днес започнаха мачовете от основната схема на Държавно лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 14 годишна възраст. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "15:40", гр.София. Основната схема е съставена от по 32 участника (24 директно приети + 8 квалфикации).

 

Резултати, юноши, 1/16-финали:

№1 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Калоян Георгиев (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-0, 6-2

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) - Ивайло Михалев (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен) 6-2, 6-3

Емил Андреев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - Арис Бахлул (ТК "Малееви", гр.София) 6-3, 6-2

№6 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) - Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6-7 (6), 6-1, 6-2

№3 Ангел Владов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) 6-2, 6-1

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Тодор Гергинов (ТК "Велто", гр.Варна) 6-0, 6-3

Даниъл Спасов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Антоний Ангелов (ТК "Изида", гр.Добрич) 6-2, 6-1

№5 Никола Маринов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - Добромир Манолов (ТК "Диана", гр.София) 6-1, 6-2

№8 Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) - Христиан Биджев (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 6-4

Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) 3-6, 6-1, 6-1

Александър Сеизов (ТК "Левски", гр.София) - Валентин Нанев (ТК "Шуменец", Шумен) 6-2, 6-0

№4 Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) - Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) 6-2, 6-0

Рафаел Зард (ТК "Диана", гр.София) - №7 Димитър Чилов (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-4, 6-2

Виктор Атанасов (ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил) - Иван Дамаскинов (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 6-2

Денис Йончев (ТК "Малееви", гр.София) - Константин Лечев (ТК "Диана", гр.София) 6-3, 4-6, 6-0

№2 Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Александър Василев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) 6-3,7-5



Резултати, девойки, 1/16-финали:

№1 Александра Габровска (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) 6-0, 6-0

Соня Илиева (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) - Десислава Меразчиева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6-1, 7-5

Кристина Василева (ТК "Дема", гр.София) - Анастасия Бързакова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 3-6, 6.2, н.т

№5 Ивона Савекова (ТК "Локомотив", гр.Пловдив) - Александра Рангелова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6-3, 6-1

Каталина Петрова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - №3 Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-2, 6-1

Анджелина Костова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) - Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) 6-0, 6-3

Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) - Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 6-4, 6-1

№8 Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) - Александра Ляпева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 7-6(2), 6-1

Габриела Иванова (ТК "Черноморец", гр.Бургас) - №6 Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 1-6, 6-1 6-3

Ванеса Трифонова (ТК "Албена", гр.Пловдив) - Ванеса Пилевска (ТК "Благоевград", гр.Благоевград) 0-6, 7-5, 6-2

Ева Николова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) - Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-3, 6-1

№4 Венета Генчева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) - Ема Томова (ТК "Про спорт", гр.София) 6-3, 5-7, 6-3

№7 Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) - Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) 6-0, 6-1

Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) - Вероника Железова (ТК "Локомотив 1929", София) 6-2, 6-4

Силвия Стайкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) - Стелиана Гичева (ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора) 6-0, 6-2

№2 Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) - Клара Кирчева (ТК "Изида", гр.Добрич) 6-1, 6-0


Програма:

19.08. - втори кръг основна схема и втори кръг двойки

20.08. - 1/4 финали основна схема и 1/2 двойки

21.08. - 1/2 финали основна схема и ФИНАЛИ ДВОЙКИ

22.08. – ФИНАЛИ ОСНОВНА СХЕМА

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+