Меню Вход

Започнаха срещите от основната схема на Държавното лично първенство до 12 г. в София

Започнаха срещите от основната схема на Държавното лично първенство до 12 г. в София
11-08-2020 22:37
Днес станаха ясни осминафиналистите на Държавното лично първенство по тенис на открито за момчета и момичета до 12 г. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Дема" в София.

 

Резултати, момчета, 1/16-финали:

Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Самуил Милков (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6-3, 6-1

Стефан Боев ( ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) - Алекс Алексиев (ТК "Левски", гр.София) 3-6, 6-1, 6-1

Филип Костадинов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Николай Акимов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен ) 6-1, 6-1

Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София) - Руси Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 6-3, 4-6, 6-3

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе ) - Мартин Бонев (ТК "Димитровград", гр.Димитровград) 6-2, 6-0

Емил Бимбашиев (ТК "Смолян 2013", гр.Смолян) - Симеон Кръстев (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6-4, 7-5

Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Александър Дженков (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-0, 6-1

Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София) - Георги Красутин (ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград) 6-2, 6-1

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) - Антон Петров (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-0, 6-0

Калоян Шиков (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) - Георги Георгиев (ТК "15:40", гр.София) 6-0, 6-2

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Виктор Атанасов (ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил) 6-0, 6-1

Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) - Боян Влахов ( ТК "1882", гр.София) 6-4, 6-4

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) - Георги Филев (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6-4, 6-1

Добромир Манолов (ТК "Диана", гр.София) - Емил Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-1, 6-1

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София ) - Максим Коларов (ТК "Испано", гр.Варна) 6-0, 6-1

Божидар Шишков (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) - Кристиян Стефанов (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) 6-4, 6-3


Юноши, 1/8-финали:

Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Стефан Боев (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

Филип Костадинов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София)

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе ) - Емил Бимбашиев (ТК "Смолян 2013", гр.Смолян)

Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София)

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) - Калоян Шиков (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол)

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) - Добромир Манолов (ТК "Диана", гр.София)

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София ) - Божидар Шишков (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив)


Резултати, момичета, 1/16-финали:

Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) - Стелиана Гичева (ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора) 6-0, 3-6, 6-0

Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 4-6, 6-2, 6-3

Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) - Антония Станева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-4, 6-2

Теодора Найденова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) - София Телеграфчийска (ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград) 6-1, 6-2

Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Александра Рангелова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 4-6, 6-3, 6-3

Елена Пападопулу (ТК "15:40", гр.София) - Калина Средкова (ТК "Про спорт", гр.София) 6-2, 6-2

Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) - Силвия Стайкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-1, 6-1

Рая Стайкова (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) - Теодора Дамаскинова (ТК "15:40", гр.София) 6-0, 6-4

Анастасия Бързакова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Дея Недкова (ТК "Дема", гр.София) 6-1, 6-2

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Мария Маргаритова (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6-0, 6-3

Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) - Мария Димова (ТК "Академик 83", гр.Пловдив) 6-1, 6-1

Александра Антонова (ТК "Русе", гр.Русе) - Адриана Раванова (ТК "1882", гр.София) 4-6, 6-2, 6-1

Мария Чалъкова (ТК "15:40", гр.София) - Рая Стойчева (ТК "Джуниър Про", Пловдив)  6-4, 6-4

Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) - Олга Кочеткова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 7-5, 6-2

Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) - Мая Енчева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6-0, 6-0

Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) - Радина Средкова (ТК "Про спорт", гр.София) 6-0, 6-1


Девойки, 1/8-финали:

Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) - Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) - Теодора Найденова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас)

Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Елена Пападопулу (ТК "15:40", гр.София)

Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) - Рая Стайкова (ТК "Свиленград", гр.Свиленград)

Анастасия Бързакова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София)

Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) - Александра Антонова (ТК "Русе", гр.Русе)

Мария Чалъкова (ТК "15:40", гр.София) - Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово)

Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) - Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол)


Програма:

12 август (сряда) – втори кръг единично + четвъртфинали двойки

13 август (четвъртък) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки

14 август (петък) – полуфинали единично + финали двойки

15 август (събота) – финали единично

Програмата може да бъде променена в зависимост от броя участници, метеорологичните условия и т.н.

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+