Меню Вход

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство до 16 г. в Хасково

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство до 16 г. в Хасково
10-08-2020 18:38
Днес започнаха мачовете от основната схема на Държавно лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 16 год. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Хасково 2015", гр.Хасково. Основните схеми при юношите и девойките са съставени от по 32 участника (24 директно приети + 8 от квалификациите).

 

Резултати, юноши, 1/16-финали:

№1 Илиян Радулов (ТК "Тракия", гр.Пловдив) - Антоний Ангелов (ТК "Изида", гр.Добрич) 6-0, 6-0

Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) - Никола Шнайдеров (ТК "Габрово", гр.Габрово) 6-2, 7-6(3)

Александър Николов (ТК "Диана", гр.София) - Хари Радков (ТК "Левски", гр.София) 6-3, 6-2

№5 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Джордж Лазаров (ТК "Дема", гр.София) 6-3, 3-6, 7-5

Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) - №4 Михаил Иванов (ТК "Локомотив 1929", София) 7-6(3), 6-1

Борил Басарболиев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) - Димитър Чилов (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-2, 6-1

Саркис Хорикян (ТК "Джуниър Про", Пловдив) - Ангел Владов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) 7-5, 0-6, 7-5

№6 Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Иван Иванов (ТК "Розова долина", гр.Казанлък) 6-1, 6-2

№8 Борислав Златанов (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) - Християн Боримечков (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-2, 6-2

Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Станислав Стефанов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) 6-3, 6-1

Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Димитър Къртев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6-1, 6-3

№3 Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Никола Маринов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) 6-1, 6-3

№7 Лъчезар Каракашев (ТК "Левски", гр.София) - Юлиян Колев (ТК "Дема", гр.София) 6-1, 6-3

Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) - Светослав Ангелов (ТК „Албена", гр. Пловдив) 6-3, 6-1

Мартин Десподов (ТК "Диана", гр.София) - Деян Валентинов (ТК "Мачбол", гр.Монтана) 6-0, 6-1

№2 Адрияно Дженев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Георги Сендов (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-3, 6-3


Юноши, 1/8-финали:

№1 Илиян Радулов (ТК "Тракия", гр.Пловдив) - Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

№5 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Александър Николов (ТК "Диана", гр.София)

Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) - Борил Басарболиев (ТК "Приста 2011", гр.Русе)

№6 Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Саркис Хорикян (ТК "Джуниър Про", Пловдив)

№8 Борислав Златанов (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) - Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново)

№3 Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас)

№7 Лъчезар Каракашев (ТК "Левски", гр.София) - Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград)

№2 Адрияно Дженев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Мартин Десподов (ТК "Диана", гр.София)


Резултати, девойки, 1/16-финали:

№1 Катерина Димитрова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Мила Георгиева (ТК "Малееви", гр.София) 6-0, 6-4

Александра Желева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Виктория Санкийска (ТК "Малееви", гр.София) 3-6, 7-5, 7-5

Даниел Иванова (ТК "Изида", гр.Добрич) - Виктория Кънчева (ТК "Локомотив", гр.Пловдив) 6-3, 6-4

№8 Дария Великова (ТК "Изида", гр.Добрич) - Цвета Радева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 6-1, 6-2

№4 Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) - Ивона Савекова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6-1, 6-3

Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) - Гергана Бунева (ТК "15:40", гр.София) 6-2, 6-1

Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) - Лидия Енчева (ТК "Силистра", гр.Силистра) 4-6, 6-3, л.з

Александра Габровска (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София -№7 Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново) 7-5, 6-2

№6 Каталина Петрова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - Полина Георгиева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) 6-2, 6-0

Ева Бусаад (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) - Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София) 6-1, 6-4

Йоанна Радулова (ТК "Тракия", гр.Пловдив) - Венета Генчева (ТК „Бароко", гр. София) 6-1, 6-2

Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) - №3 Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6-3, 6-4

№5 Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Ива Иванова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-4, 2-6, 6-3

Габриела Митева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - Мария Рогачева (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) б.и

Александра Матева (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Натали Добрева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) 6-3, 0-6, 7-5

№2 Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) - Надежда Петкова (ТК "Дема", гр.София) 6-0, 6-3


Девойки, 1/8-финали:

№1 Катерина Димитрова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Александра Желева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково)

№8 Дария Великова (ТК "Изида", гр.Добрич) - Даниел Иванова (ТК "Изида", гр.Добрич)

№4 Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) - Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)

Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) - Александра Габровска (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София

№6 Каталина Петрова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - Ева Бусаад (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

Йоанна Радулова (ТК "Тракия", гр.Пловдив) - Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

№5 Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Габриела Митева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София)

№2 Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) - Александра Матева (ТК "Авеню", гр.Бургас)


Програма:

11.08 - 1/8 финали единично юноши и девойки; 1/2 финали двойки юноши и девойки

12.08 - 1/4 финали единично юноши и девойки; ФИНАЛИ ДВОЙКИ юноши и девойки

13.08 - 1/2 финали единично юноши и девойки

14.08 - ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+