Меню Вход

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство до 18 г. "Амбинор"

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство до 18 г.
03-08-2020 17:34
Днес станаха ясни осминафиналистите на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 18 г. "Амбинор". Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК „Левски" в София. Основните схеми при юношите и девойките са съставени от по 32 участника (24 директно приети + 8 от квалификациите).

 


Резултати, юноши, 1/16-финали:

№1 Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - Радостин Радев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) 6-0, 6-0

Никола Керемедчиев (ТК "Локомотив 1929", София) - Никола Колячев (ТК "Диана", гр.София) 6-4, 7-5

Иван Пенев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) - Габриел Зисис (ТК "Джуниър Про", Пловдив) 6-0, 6-2

№5 Васил Димитров (ТК "НСА", гр.София) - Джордж Лазаров (ТК "Дема", гр.София) 5-7, 6-3, 6-0

№4 Денислав Проданов (ТК "15:40", гр.София) - Симеон Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) б.и

Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6-3, 0-6, 7-5

Владимир Попов (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) - Александър Николов (ТК "Диана", гр.София) 6-3, 6-1

№ 6 Янаки Милев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) - Виктор Янев (ТК "Левски", гр.София) 6-2, 3-6, 6-3

Александър Темов (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) - №7 Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) 6-4, 6-2

Виктор Григоров (ТК "НСА", гр.София) - Християн Боримечков (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-1, 6-0

Адрияно Дженев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Теодор Демирджиев (ТК "Дема", гр.София) 6-0, 6-3

Веселин Киселков (ТК "Авеню", гр.Бургас) - №3 Михаел Михайлов (ТК "15:40", гр.София) 6-1, 6-4

№8 Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Боян Иванов (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6-3, 6-2

Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Илиян Радулов (ТК "Тракия", гр.Пловдив) 6-1, 6-3

Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Денислав Маринов (ТК "Хемус", гр.Велико Търново) 6-1, 4-6, 6-2

№2 Мерт Рамадан (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Християн Божилов (ТК "Левски", гр.София) 6-1, 6-0


Резултати, девойки, 1/16-финали:

№1 Елена Кралева (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Мегън Кунинска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-2, 6-0

Дария Великова (ТК "Изида", гр.Добрич) - Даниел Иванова (ТК "Изида", гр.Добрич) 6-2, 6-2

Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) - Мила Георгиева (ТК "Малееви", гр.София) 6-1, 6-3

Габриела Митева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София)- №6 Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6-4, 6-7 (4), 6-2

№3 Никол Русева (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Симона Симона Георгиева (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 7-6(3), 6-1

Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) - Мая Александрова (ТК "Диана", гр.София) 6-3, 3-6, 6-0

Катерина Димитрова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Беатрис Спасова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-1, 6-4

Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) - № 8 Надежда Петкова (ТК "Дема", гр.София) 7-6(3), 6-1

№5 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Елена Тренчева (ТК "Про спорт", гр.София) 6-4, 6-4

Марина Христова (ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас) - Елина Буюклиева (ТК "Дема", гр.София) 6-2, 6-1

Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) - Стела Симеонова (ТК "Малееви", гр.София) 6-2, 6-2

№4 Даря Шаламанова (ТК "Дема", гр.София) - Катрин Стефанова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна ) 6-0, 6-1

Каталина Петрова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) - №7 Виктория Лазарова (ТК "Диана", гр.София) 7-6(3), 4-6, 2-5 (дисквалификация на Лазарова)

Цвета Радева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) - Полина Георгиева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) 7-5, 6-1

Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София) - Невена Янкова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6-0, 6-0

Ралица Александрова (ТК "НСА", гр.София) - №2 Лилия Димова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 5-7, 6-4, 6-2


Програма

4 август - 1/8 финали единично юноши и девойки; 1/2 финали двойки юноши и девойки

5 август - 1/4 финали единично юноши и девойки; ФИНАЛИ ДВОЙКИ юноши и девойки

6.август - 1/2 финали единично юноши и девойки

7 август - ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+