Меню Вход

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на закрито до 14 г. в Пловдив

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на закрито до 14 г. в Пловдив
09-12-2019 19:22
Известни са участниците в основната схема на Държавно лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 14 г. в Пловдив. Надпреварата се организира от Българската федерация по тенис и ТК "Пловдив 1981". Състезанието се провежда на кортовете в зала „Атаро Клима" в Пловдив.

 

За основната схема от квалификациите при юношите се класираха Робен Гавани (ТК "МГ Спорт", София), Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София), Денис Йончев (ТК "Малееви", гр.София) и Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София).


Резултати от финалите на пресявките при юношите:

Робен Гавани (ТК "МГ Спорт", София) – Георги Панайотов (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-3, 6-2

Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Спас Дараджански (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-3, 6-1

Денис Йончев (ТК "Малееви", гр.София) – Тодор Гергинов (ТК "Велто", гр.Варна) 6-2, 6-4

Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) – Димитър Байчев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6-1, 6-4


Жребий за осминафиналите :

№1 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Никола Маринов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна)

№8 Христиан Биджев (ТК "Диана", гр.София) – Константин Лечев (ТК "Диана", гр.София)

№3 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) – Калоян Георгиев (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

№6 Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) – Денис Йончев (ТК "Малееви", гр.София)

№7 Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

№4 Ангел Владов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Робен Гавани (ТК "МГ Спорт", София)

№5 Димитър Чилов (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София)

№2 Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) – Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София)


За основната схема от квалификациите при девойките се класираха Натали Добрева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София), Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София), Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) и Мира Василева (ТК "Малееви", гр.София).


Резултати от финалите на пресявките при девойките :

Натали Добрева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) – Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-7(4), 6-2, 6-1

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Ивона Савекова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 1-6, 6-2, 6-0

Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Ванеса Трифонова (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6-0, 6-0

Мира Василева (ТК "Малееви", гр.София) – Вероника Железова (ТК "Локомотив 1929", София) 6-1, 6-0


Жребий за осминафиналите :

№1 Александра Габровска (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) – Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София)

№5 Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Натали Добрева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София)

№4 Ива Иванова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Мелис Расим (ТК "Албена", гр.Пловдив)

№8 Лидия Енчева (ТК "Силистра", гр.Силистра) – Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София)

№7 Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

№3 Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Каталина Петрова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София)

№6 Венета Генчева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) – Мира Василева (ТК "Малееви", гр.София)

№2 Мария Рогачева (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Габриела Стоянова (ТК "15:40", гр.София)


Програма :

10.12.2019 - първи кръг единично

11.12.2019 - 1/4 финали единично, 1/2-финали двойки

12.12.2019 - 1/2 финали единично, финали двойки

13.12.2019 - финали единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедБУЛИНС
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+