Меню Вход

107 тенисисти участваха в квалификацията за Държавното първенство до 12 г. в регион София

107 тенисисти участваха в квалификацията за Държавното първенство до 12 г. в регион София
02-12-2019 12:03
71 момчета и 36 момичета взеха участие в квалификацията за Държавното първенство до 12 г. в регион София. Надпреварата се проведе през уикенда на кортовете на ТК "Бароко Спорт".

 

Във връзка с приетите от Общото събрание на БФТ промени във възрастова група до 12 години (отпадане на националните ранглисти от сезон 2020, отпадане на държавните турнири, желанието за увеличаване на тежестта на регионите), Държавното лично първенство в зала до 12 г., както и през следващото лято Държавното лично първенство на открито до 12 г., ще се провеждат по нов регламент. Държавно първенство до 12 г. ще се проведе от 14 до 20 декември на базата на ТК „Барокко Спорт" , гр. София.

За Държавното първенство от регион София се класират по 6 момчетата и момичета за основната схема и по 12 момчета и момичета за квалификациите.

За основната схема при момчетата се класираха :

Боян Влахов (ТК "1882", гр.София), Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София), Виктор Атанасов (ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил), Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София), Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София) и Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София).

За квалификациите при момчетата се класираха :

Константин Кирчев (ТК "15:40", гр.София), Мартин Иванов (ТК "Левски", гр.София), Владимир Цонков (ТК "1882", гр.София), Кристиян Стефанов (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София), Александър Начев (ТК "Малееви", гр.София), Борис Бонев (ТК "Малееви", гр.София), Алекс Костов (ТК "Бароко Спорт", гр.София) , Павел Папазов (ТК "1882", гр.София), Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София), Никола Тотев (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София), Филип Костадинов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) и Васил Русанов (ТК "НСА", гр.София).

За основната схема при момичета се класираха :

Антония Станева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София), Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София), Мария Чалъкова ( ТК "15:40", гр.София), Хермина Янакиева (ТК "1882", гр.София), Андрея Глушкова (ТК "Дема", гр.София) и Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София).

За квалификациите при момичета се класираха :

Теодора Дамаскинова ( ТК "15:40", гр.София), Калина Средкова (ТК "Про спорт", гр.София), Виктория Стоянова (ТК "15:40", гр.София), Моника Господинова (ТК "Левски", гр.София), Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София), Анастасия Бързакова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София), Дея Недкова (ТК "Дема", гр.София), Елена Пападопулу (ТК "15:40", гр.София), Емилия Видова (ТК "15:40", гр.София), Моника Берова (ТК "Скорпи спорт", гр.София), Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) и Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София).

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+