Меню Вход

6 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнира до 12 г. от Тенис Европа в Русе

6 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнира до 12 г. от Тенис Европа в Русе
10-07-2019 19:37
6 родни тенисисти на турнира до 12 г. в Русе. Надпреварата от втора категория на Тенис Европа се провежда на кортовете на TK "Приста 2011". В основната схема на турнира участваха по 32 момчета и момичета. Те бяха разпределени в осем групи от по 4 тенисисти, а победителите се класираха за четвъртфиналите.

 

При момчетата за четвъртфиналите се класираха Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) и Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна).

При момичетата за топ 8 се класираха Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София), Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна), Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) и Анджелина Караминкова (TK "Августа Траяна", гр.Стара Загора),


Ето резултатите от последните мачове в групите :


Момчета :

Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна) – Илиус Стойкица (Румъния) 6-2, 6-2

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Кристиан Кикин (Русия) 6-1, 1-6, 10-2

Максим Коларов (ТК "Испано", гр.Варна) – Валентин Андонов (ТК "Приста 2011", гр.Русе) 6-2, 6-1

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) – Делян Петков (ТК "Про спорт", гр.София) 6-1, 6-0

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) – Артьом Ковалев (Русия) 6-4, 6-0

Норис Карагьозян (ТК "Шуменец", Шумен) – Юмит Дуван (Турция) 6-0, 6-2

Петър Иванчев (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) – Едуард Паци (Молдова) 6-2, 6-0

Едуард Кореиша (Румъния) – Александър Митев (TK "Приста 2011", гр.Русе) 3-6, 6-1, 10-5

Габриел Жалоник (Франция) – Николас Лилов 6-3, 6-2

Роман Кирликов (Русия) – Велин Александров (ТК "Шуменец", Шумен) 6-4, 6-4

Денис Новолкин (Русия) – Божидар Шишков (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6-3, 6-0


Момичета :

Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) – Ева Хрусталева (Русия) 6-2, 6-1

Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Александра Анжел (Румъния) 6-3, 7-6(3)

Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Диана-Йоана Симонеску (Румъния) 6-3, 6-2

Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) – Мария Маргаритова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6-1, 6-0

Полина Вимра (Русия) – Ева Николова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6-1, 6-4

Анджелина Караминкова (TK "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Лили Пиветау (Франция) 6-3, 6-1

Александра Качушкина (Русия) – Елис Давидова 6-2, 6-0

Александра Орешкина (Русия) – Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6-1, 6-3

Ирис Збраница (Румъния) – Ема Томова (ТК "Про спорт", гр.София) 6-1, 6-0

Полина Кратюк (Русия) – Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-4, 6-2

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+