Меню Вход

Още 9 българчета се класираха за втория кръг на турнир от Тенис Европа в Сливен

Още 9 българчета се класираха за втория кръг на турнир от Тенис Европа в Сливен
02-07-2019 20:21
Още родни таланта българчета (4 юноши и 5 девойки) се класираха за втория кръг на турнира до 16 годишна възраст в Сливен. Така общо 21 българчета продължават на осминафиналите.

 

Надпреварата е от трета категория на Тенис Европа и се провежда на кортовете на TK "Спорт Палас".


При юношите за втория кръг се класираха Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас), Михаил Иванов (ТК "15:40", гр.София), Боян Иванов (ТК "Хасково", гр.Хасково) и Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново).

Вчера за втория кръг се класираха още Мартин Десподов (ТК "15:40", гр.София), Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново), Симеон Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София), Александър Николов (ТК "Диана", гр.София) и Никола Керемедчиев (ТК "Дема", гр.София).


Резултати от днес – юноши 1- ви кръг :

Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) – № 7 Григори Фрисин (Русия) 6:1, 7:5

Михаил Иванов (ТК "15:40", гр.София) – Мариос Самоладас (Гърция) 6:0, 6:4

Боян Иванов (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Ставрос Хадживарнава (Кипър) 6:2, 6:3

Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Борис Йорданов (Швейцария) 7:5, 6:3

Карел Весел (Румъния) – №2 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:4, 5:7, 6:3

Фабрисио Сичера (Италия) – Борислав Златанов (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) 6:3, 6:2

Фелипе Да Силва (Португалия) – Саркис Хорикян (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6:3, 6:1


Победи при девойките днес записаха : Виолина Митрофанова (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен), Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София), Мария Рогачева (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) и Дария Великова (ТК "15:40", гр.София)

Вчера за втория кръг при девойките се класираха Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново), Мая Александрова (ТК "Диана", гр.София), Полина Георгиева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново), Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София), Цвета Радева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен), Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора), Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) и Виктория Лазарова (ТК "Бароко Спорт", гр.София).


Резултати от днес – девойки 1- ви кръг :

№2 Виолина Митрофанова (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен) – Виолина Малай (Молдова) 6:4, 7:5

Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) – №6 Ягода Вроблевска (Полша) 6:2, 6:3

№7 Мария Рогачева (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Дария Тудор (Румъния) 7:6(4), 6:4

Дария Великова (ТК "15:40", гр.София) – Емилия Марголина (Русия) 6:2, 6:1

Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) – Габриела Димитров (Швеция) 6:0, 6:2

№4 Юлия Джерман (Молдова) – Ира Тодориева (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) 7:5, 6:1

№8 Олга Сорошкина (Русия) – Даниел Иванова (ТК "Изида", гр.Добрич) 6:4, 6:2

Каролива Ралча (Полша) – Десислава Меразчиева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6:0, 6:1

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+