Меню Вход

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис до 14 г.

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис до 14 г.
12-06-2019 20:06
Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис до 14 г.

 

Днес на кортовете на ТК "15:40", гр.София започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 14 годишна възраст.


Ето резултатите от днес :


Юноши 1/16 – финали :

№1 Адрияно Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Борислав Златанов (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) 5:7, 6:2, 7:5

Джордж Лазаров (ТК "Дема", гр.София) – Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) 6:2, 6:0

Атанас Георгиев (ТК "Албена", гр.Пловдив) – Стефан Тонев (ТК "15:40", гр.София) 2:6, 6:2, 6:3

№6 Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Християн Боримечков (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 7:5, 6:4

№3 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Виктор Стайков (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6:0, 6:0

Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Калоян Георгиев (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:1, 5:7, 6:2

Хари Радков (ТК "Левски", гр.София) – Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София) 6:1, 6:3

№8 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) – Георги Сендов (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 7:5, 6:4

№ 7 Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 6:1, 6:3

Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна) – Робен Гавани (ТК "Витоша", гр.София) 6:3, 7:6(5)

Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Ангел Владов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:2, 6:1

№4 Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – Димитър Байчев (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6:0, 6:1

№5 Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) – Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:3, 6:2

Никола Маринов (ТК "Испано", гр.Варна) – Константин Лечев (ТК "Диана", гр.София) 6:1, 6:2

Христиан Биджев (ТК "Малееви", гр.София) – Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) 6:1, 6:1

№2 Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Димитър Чилов (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6:2, 6:0


Жребий 1/8 – финали :

№1 Адрияно Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Джордж Лазаров (ТК "Дема", гр.София)

№6 Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Атанас Георгиев (ТК "Албена", гр.Пловдив)

№3 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София)

№8 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) – Хари Радков (ТК "Левски", гр.София)

№ 7 Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна)

№4 Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

№5 Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) – Никола Маринов (ТК "Испано", гр.Варна)

№2 Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Христиан Биджев (ТК "Малееви", гр.София)


Девойки 1/16 - финали :

№1 Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Гергана Мръвкова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6:1, 6:3

Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София) – Алекса Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) 6:3, 7:5

Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Соня Илиева (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 6:0, 6:1

Мелиса Расим (ТК "Албена", гр.Пловдив) – №7 Мегън Кунинска (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:3, 7:6(2)

№ 4 Ива Иванова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 7:6(6), 6:3

Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Стефани Георгиева (ТК "Кристи", гр.Дряново) 1:6, 6:2, 6:2

Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Десислава Меразчиева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6:3, 6:0

№8 Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Каталина Петрова (ТК "15:40", гр.София) 6:3, 1:6, 6:3

Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – № 6 Венета Генчева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6:4, 6:2

Анастасия-Александра Николова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Сиана Кавръкова (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6:2, 6:1

Мария Рогачева (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6:1, 6:4

№3 Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Мая Александрова (ТК "Диана", гр.София) 6:3, 7:5

№5 Александра Габровска (ТК "15:40", гр.София) – Габриела Стоянова (ТК "15:40", гр.София) 6:1, 6:4

Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) – Натали Добрева (ТК "15:40", гр.София) 6:3, 7:5

Лидия Енчева (ТК "Силистра", гр.Силистра) – Йоана Дряновска (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:1, 6:2

№2 Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Виктория Санкийска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:2, 6:0


Жребий 1/8 - финали :
№1 Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София)

Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Мелиса Расим (ТК "Албена", гр.Пловдив)

№ 4 Ива Иванова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – №8 Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив)

Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – Анастасия-Александра Николова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)

Мария Рогачева (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – №3 Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново)

№5 Александра Габровска (ТК "15:40", гр.София) – Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София)

Лидия Енчева (ТК "Силистра", гр.Силистра) – №2 Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен)

Програма :

13.06 - втори кръг основна схема момчета и момичета и втори кръг двойки момчета и момичета

14.06 - 1/4 финали основна схема момчета и момичета и 1/2 двойки момчета и момичета

15.06 - 1/2 финали основна схема момчета и момичета и финали двойки момчета и момичета

16.06 - финали основна схема момчета и момичета

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+