Меню Вход

Ясни са четвъртфиналите на Държавното лично първенство до 12 г.

Ясни са четвъртфиналите на Държавното лично първенство до 12 г.
05-06-2019 15:08
Днес станаха ясни четвъртфиналистите на Държавното лично първенство на открито за момчета и момичета до 12 годишна възраст. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Дема", гр.София.

 

Ето резултатите от 1/8- финалите :


Момчета :

№1 Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) – Кристиан Димитров (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6:0, 6:1

№7 Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) – Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:1, 6:3

№3 Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:2, 5:7, 6:4

Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – №6 Робен Гавани (ТК "Витоша", гр.София) 6:4, 6:2

№8 Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Александър Толев (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) 6:2, 6:2

№4 Даниъл Спасов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) 6:0, 6:2

№5 Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София) – Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) 6:1, 6:2

№2 Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна) – Крум Савов (ТК "Про спорт", гр.София) 6:2, 6:2


Жребий 1/4- финали :

№1 Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) – №7 Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София)

№3 Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново)

№8 Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – №4 Даниъл Спасов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна)

№5 Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София) – №2 Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна)


Момичета :

№1 Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Елица Капсъзова (ТК "Септември 2006", гр.София) 6:0, 6:0

Ева Николова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) – Жанет Ламбрева (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) 6:0, 6:3

№3 Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) 6:0, 6:1

Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – №8 Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:4, 6:1

Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – №6 Ема Томова (ТК "Про спорт", гр.София) 6:2, 6:3

№4 Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Александра Ляпева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 7:5, 7:6(5)

Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – №7 Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6:3, 6:1

Анджелина Костова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Ванеса Пилевска (ТК "Благоевград", гр.Благоевград) 6:2, 6:3


Жребий 1/4 – финали :

№1 Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Ева Николова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив)

№3 Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив)

Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – №4 Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – Анджелина Костова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив)


Програма :

06.06.2019 г. (четвъртък) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки

07.06.2019 г. (петък) – полуфинали единично + финали двойки

08.06.2019 г. (събота) – финали единично

Програмата може да бъде променена в зависимост от метеорологичните условия

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+