Меню Вход

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на открито до 16 г.

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на открито до 16 г.
03-06-2019 17:14
Днес на кортовете на ТК "Левски", гр.София завършиха квалификациите на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 16 годишна възраст. Основната схема е съставена от 32 участника (24 директно приети + 8 квалификации). В пресявките участваха 51 юноши и 36 девойки.

 

Ето резултатите от финалните мачове в квалификациите :


Юноши :

Адрияно Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Николай Папазов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 4:0, 4:1

Николай Неделчев (ТК "Разград", гр.Разград) – Калоян Кръстев (ТК "Малееви", гр.София) 4:0, 4:0

Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)– Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 4:2, 4:2

Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново)– Алекс Генчев (ТК "15:40", гр.София) 4:2, 4:0

Боян Иванов (ТК "Хасково", гр.Хасково)– Алън Димов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 4:0, 4:0

Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър)– Явор Томов (ТК "Левски", гр.София)4:2, 4:1

Александър Митков (ТК "Хемус", гр.Велико Търново)– Светлин Керемедчиев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив)- без игра

Ангел Иванов (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – Иван Иванов (ТК "Розова долина", гр.Казанлък) 5:3, 4:1


Девойки :

Каталина Петрова (ТК "15:40", гр.София) – Десислава Меразчиева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 4:0, 4:0

Гергана Бунева (ТК "Банкя", гр.София) – Преслава Кръстева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 1:4, 4:2, 11-9

Полина Георгиева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) – Яна Йорданова (ТК "15:40", гр.София) 4:0, 4:1

Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Натали Добрева (ТК "15:40", гр.София) 4:0, 4:2

Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София)– Никол Цветкова (ТК "Албена", гр.Пловдив) 4:2, 4:1

Хелин Шефкед (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Никол Чакмакова (ТК "Стрелец", гр.София) 5:3, 4:1

Елина Буюклиева (ТК "Дема", гр.София)– Атина Пападопулу (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 3:5, 4:0, 10-4

Виктория Санкийска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Дарина Великова (ТК "Малееви", гр.София) 4:0, 4:2


Програма

04.06 (вторник) - 1/16 финали девойки единично

1/16 финали юноши единично

1/8 финали девойки двойки

1/8 финали юноши двойки

1/8 финали смесени двойки

05.06 (сряда) - 1/8 финали девойки единично

1/8 финали юноши единично

1/4 финали девойки двойки

1/4 финали юноши двойки

1/4 финали смесени двойки

06.06 (четвъртък) -1/4 финали девойки единично

1/4 финали юноши единично

1/2 финали девойки двойки

1/2 финали юноши двойки

1/2 смесени двойки

07.06 (петък) 1/2 финали девойки единично

1/2 финали юноши единично

ФИНАЛ девойки двойки

ФИНАЛ юноши двойки

ФИНАЛ смесени двойки

08.06 (събота) ФИНАЛ ДЕВОЙКИ

ФИНАЛ ЮНОШИ

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+