Меню Вход

Официално откриване на Държавното лично първенство до 12 год.

Официално откриване на Държавното лично първенство до 12 год.
03-06-2019 15:30
Днес на кортовете на ТК "Дема", гр.София се проведе официалното откриване на Държавното лично първенство за момчета и момичета до 12 год. На церемонията присъстваха Пресиян Коев - спортен директор на БФТ, Мариана Ненова - турнирен директор и член на УС на БФТ, Атанас Георгиев – председател на треньорския съвет на БФТ и Николай Пръвчев – главен съдия.

Основна схема е съставена от 32 участника (24 директно приети + 8 квалификации).

Вече са ясни и победителите от квалификациите. В пресявките взеха участие 85 момчета и 45 момичета.

Ето и резултатите от финалните мачове в квалификациите :

Момчета :

Михаил Врабевски (ТК "Локомотив 1929", София) – Константин Кирчев (ТК "15:40", гр.София) 4:2, 4:1

Калоян Шиков (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) – Мартин Топалов (ТК "Троян СТК", гр.Троян) 5:3, 4:0

Боян Влахов (ТК "1882", гр.София) – Ивайло Кръстев (ТК "Албена", гр.Пловдив) 4:0, 4:1

Борис Борисов (ТК "15:40", гр.София) – Симеон Гендов (ТК "Академик 83", гр.Пловдив) 4:2, 4:2

Петър Иванчев (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) – Борис Николов (ТК "Левски", гр.София) 4:0, 4:2

Норис Карагьозян (ТК "Шуменец", Шумен)– Емил Бимбашиев (ТК "Смолян 2013", гр.Смолян) 5:3, 4:2

Калоян Марчев (ТК "15:40", гр.София) – Мартин Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 3:5, 4:2, 4:0

Емил Андреев (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Росен Петров (ТК "Кристи", гр.Дряново) 4:1, 5:3

Момичета :

Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – Алекса Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) 4:0, 4:2

Мария Маргаритова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) – Брияна Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 4:2, 4:2

Дара Марчева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Ния Митова (ТК "Дема", гр.София) 5:4(5), 5:4(3)

Моника Сотирова (ТК "Левски", гр.София) – Калина Симеонова (ТК "Малееви", гр.София) 4:1, 4:2

Теменужка Радовска (ТК "Локомотив 1929", София) – Мария Чалъкова (ТК "15:40", гр.София) 4:0, 2:4, 4:2

Елица Капсъзова (ТК "Септември 2006", гр.София )– Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) 5:3, 4:1

Стелиана Гичева (ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора) – Андрея Глушкова (ТК "Дема", гр.София) 2:4, 4:1, 4:2

Айшегюл Джемал (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) – Калина Средкова (ТК "Про спорт", гр.София) 4:0, 4:1

Програма

04.06.2019 г. (вторник) – първи кръг единично

05.06.2019 г. (сряда) – втори кръг единично + четвъртфинали двойки

06.06.2019 г. (четвъртък) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки

07.06.2019 г. (петък) – полуфинали единично + финали двойки

08.06.2019 г. (събота) – финали единично

Програмата може да бъде променена в зависимост от метеорологичните условия

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsВимакс Клима
Медийни партньори
ПартньориММСБългарски спортен тотализаторБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+