Меню Вход

Още 9 родни тенисисти се класираха за втория кръг на турнира от Тенис Европа в Сливен

Още 9 родни тенисисти се класираха за втория кръг на турнира от Тенис Европа в Сливен
16-04-2019 16:24
Още 9 родни таланти се класираха за втория кръг на турнира от трета категория на Тенис Европа в Сливен. Надпреварата е за юноши и девойки до 14 годишна възраст. Така във втория кръг България ще бъде представена от 19 тенисисти.

 

Резултати на българите от днес :


Юноши :

№1 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Ангел Владов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 7-5, 6-2

№3 Адриано Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Артьом Пугач (Русия) 6-2, 6-0

Джордж Лазаров (ТК "Дема", гр.София) – Рафаел Гросу (Румъния) 6-1, 6-1

Борислав Златанов (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) – Александър Даскалович (Великобритания) 6-4, 5-7, 6-3

№4 Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Калоян Кръстев (ТК "Малееви", гр.София) 6-0, 6-0

Петр Брунклик (Чехия) – Никола Сийчанов (ТК "Кристи", гр.Дряново Никола Съйчанов) 6-1, 6-0

Апостолос Грамматикулис (Гърция) – Димитър Байчев (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6-1, 6-1

Давид Петрея (Румъния) – Ивайло Михалев (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен) 6-0, 6-0


Вчера за втория кръг се класираха : Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград), Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София), Христиан Биджев (ТК "Малееви", гр.София), Велизар Илиев (ТК "Барс", гр.Велико Търново),


Девойки :

Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Анжелина Макону (Молдова) 4-6, 6-0, 6-1

№8 Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) – Венета Генчева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6-2, 6-0

Мария Рогачева (ТК „Пловдив 1981") – Мария Бутусина (Румъния) 6-0, 6-1

Натали Добрева (ТК "15:40", гр.София) – Малис Мустафа (Швеция) 6-1, 4-6, 6-1

№1 Дария Шадчнева (Русия) – Десислава Меразчиева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6-0, 6-0

№6 Найра Геворкиан (Русия) – Мая Александрова (ТК "Диана", гр.София)

6-1, 7-5

Бриана Спатару (Румъния) – Габриела Стоянова (ТК "15:40", гр.София) 6-3, 6-0

Мария Василевская (Русия)– Сиана Кавръкова (ТК "Албена", гр.Пловдив)

6-2, 6-3


Вчера за втория кръг при девойките се класираха : Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново), Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен), Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен), Ива Иванова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора), Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив), Александра Габровска (ТК "15:40", гр.София)


В турнира участват „A" и „Б" националните отбори до 14 г. по програмата „Новите шампиони".

„А" нац. отбор е в състав Адриано Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково), Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив), Мария Рогачева (ТК „Пловдив 1981") и Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) с треньор Георги Чочев.

„Б" нац. отбор е в състав Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград), Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София), Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) и Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново) с треньор Даниел Ангелов.

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедФИДУЕБ
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeKinder+