Регион Варна

Календар на турнирите в регион Варна за 2016 година

 

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 8 год. -  04.06.2016 г. ТК "Черно море Елит" Варна

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. -  05.06.2016 г. ТК "Черно море Елит" Варна

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. -  11.06.2016 г. ТК "Изида" Добрич

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 8 год. -  11.06.2016 г. ТК "Русе" 

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. -  12.06.2016 г. ТК "Русе" 

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. -  02-03.07.2016 г. ТК "Черно море Елит" Варна

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 8 год. -  16.07.2016 г. ТК "Велто" Варна

Наредба за провеждане на Регионално отборно първенство за момичета и момчета -  09-10.07.2016 г. ТК "Черно море Елит" Варна

Наредба за провеждане на Регионално първенство за момичета и момчета до 8 год. -  23.07.2016 г. ТК "Приста 2011" Русе

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. -  24.07.2016 г. ТК "Приста 2011" Русе

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. -  13-14.08.2016 г. ТК "Шумен"

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 12 год. -  30.07.2016 г. ТК "Суперспорт" Варна

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. -  31.07.2016 г. ТК "Суперспорт" Варна

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до10 год. -  03-04.09.2016 г. ТК "Велто" Варна

Наредба за провеждане на РТ за момичета и момчета до 10 год. - 17-18.09.2016 г. ТК "Изида" Добрич 

 

Клубове от Регион Варна:

  • Велто (Каварна)
  • Джетро (Шумен)
  • Добрич
  • Изида (Добрич)
  • Йовев (Варна)
  • Каварна
  • Младост (Варна)
  • Олимп (Каварна)
  • Приста 2011 (Русе)
  • Разград
  • Русе
  • Силистра
  • Суперспорт (Варна)
  • Тангра (Търговище)
  • Темпо (Варна)
  • Тича (Варна)
  • Черно море Елит (Варна)
  • Шумен

Регионален координатор - Огнян Илиев
Отговорник по програмата Tennis 10s - Владислав Матеев
Национален координатор програма Тенис 10 - Пресиян Коев
e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
тел: 0887 500 593

Календар

Галерии

WTA жени (единично)
м. име т.
66 Цветана Пиронкова 919
132 Елица Костова 456
134 Изабелла Шиникова 436
150 Виктория Томова 390
209 Сесил Каратанчева 261
ATP мъже (единично)
м. име т.
13 Григор Димитров 2765
365 Александър Лазов  124
450 Димитър Кузманов 88
599 Александър Лазаров 51
912 Васко Младенов 15
 
Официални спонсори
 Logo Aes
 Logo Monbat 

Sodexo

logo fpi hotels resorts

Официални партньори

Head

Asics

Медийни партньори

tennis24 final

Социални партньори

Министерство на младежта и спорта

Български олимпийски комитет

ATPdavis-cupfed-cupITFTennisEuropeWTA
TENISUT CHESTNA IGRA LOGO1 

Българска федерация по тенис

София 1113
ул. "Незабравка" №3-5, Борисова градина

тел.: 0887 500 600
факс: 02 8703078
email: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Facebook